Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatnál/ismerkedésnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatnál/ismerkedésnél számít a partner horoszkópja nálatok?

Figyelt kérdés

Illetve milyen tapasztalatotok van melyik csillagjegyű ember a legjobb az ágyban?

Kort nemet is írjatok kérlek.

20/L/skorpió



2016. ápr. 11. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
igen, annyiban, hogy aki hisz az ilyesmiben azt messziről el kell kerülnie a normális embereknek
2016. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kos
2016. ápr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 RRR ***** válasza:
76%

nem,mert ha ezt nézném és nem a személyiségét...akkor már rég baj van ,de nagy


nem a csillagjegytől függ,hogy ki tud téged rendesen kielégíteni,szeretni,nőként kezelni

2016. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Az egyesnek igaza van.
2016. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Regebben kivancsisagbol az astonet.hu nevu oldalt nezegettem.. Hat baromi nagy hulyeseg. Vizontokent elvileg az ikrek es az oroszlan illik hozzam.. Hat akiknek ilyen horoszkopja van.. Egyikkel sem jutottam el a randiig. Vegul egy vizonto pasi mellett horgonyoztam le. Semmi osszefugges nincs a horoszkop es a partner kozott. Szexrol csak a vizontot tudom velemenyezni. :D
2016. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
+1 az egyeshez. 38f
2016. ápr. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem erdekel, de a skorpiok a legnormalisabbak emberileg. :) 26f/scorpion :)
2016. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Megszoktam nézegetni érdeklődésből és volt már olyan, hogy általánosságban a viszonyunkba beletalált. De sose venném figyelembe ismerkedésnél.

26/F/kos

2016. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem, én azt se tudom fejből, melyik mikor van, meg mi jellemző rá. A sajátomat is csak ritkán olvasgatom.

Igazából nekem a legtöbb exem jó volt az ágyban: Skorpió, bika, kos, de kétlem, hogy ez csillagjegyhez köthető lenne :D

2016. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én szoktam figyelni. Ha szimpatikus megkérdezem a horoszkopját. És akkor max annyit szűrök le h kb. milyen tulajdonságai lehetnek. Pl. halak érzékeny, vagy kos makacs, oroszlán szoknyavadász, fölényes, szeret a figyelem középpontjában lenni.

Ha nem is kérdezem meg a horoszkopot, akkor a viselkedéséből probálom leszürni kb. a 4 elem közül melyik lehet.

2016. ápr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!