Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány férfi miért iszonyodik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfi miért iszonyodik a nőktől?

Figyelt kérdés
Nem is nyilatkoznak róluk kedvesen, állandóan gyűlölködnek velük kapcsolatban. Szóval a félelem inkább egyfajta agresszióban mutatkozik meg.
2016. máj. 7. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező ha neked is széttapossák a szíved 2-3alkalommal is utána boldog lennél?

Már nem is ismerkedek...

2016. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Neveltetés, gyerekkori trauma, esetleg valami nagyon nagy csalódás vagy meleg.
2016. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Megnézem én is nőket,de úgy haladtok az utcán mintha valami Királynők lennétek!A pénz számit minden nőnek+Adonisz kinézet,aki nem ilyen az mehet a francba!
2016. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert negatív tapasztalataik vannak, és általánosítanak.
2016. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
89%

Szerintem ne tereljük paprikás_krumpli-ra a témát, mert megjelenik!!!!

Csalódás, sok csalódás az oka, meg egy bizonyos beszűkült látásmód.

26/F

2016. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Nekem van okom rá. 34/F


Eddigi tapasztalataim alapján jobb őket elkerülni. De b(U)zulni azt nen nem fogok.

2016. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
40 vissza utasítás után még jó hogy nem kedvelem őket! és olyanért amiről nem tehetek hogy alacsonynak születtem
2016. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy 40 visszautasítás? Már abból hogy ezt számolod tudom hogy rossz a hozzáállásod...

24/F

2016. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Azok gyűlölködnek rossz tapasztalatok miatt,akik ostobák. Azért mert kifogtak mindegy milyen sok b*lfasz embert még nem kell általánosítani. Sem nők, sem férfiak esetében.

Főleg,aki visszautasítás miatt...komolyan van,aki ennyire gyenge személyiség? Nem egy olyan nő ismerősöm van,akit bántottak is,lelkileg terrorizáltak és mégis talpra álltak és nem az összes pasit gyűlölték egy k*csög miatt.

Másrészt borzasztóan sok a felszínes és számító nő manapság, ezt nőként le is írom. Sok olyan pasi van,aki emiatt nem bízik később senkiben és csak szexre megy majd... aztán az ilyen lányok sírnak a legjobban,hogy nem találnak senkit,mindenki csak kihasználja őket.. Ez lehet az oka, szerintem.

2016. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!