Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Ti észreveszite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti észreveszitek ezt egy adott nőn?

Figyelt kérdés

Mondjuk van egy nő,akivel régóta ismeritek egymàst,jóba vagytok. A nő meg teljesen odàig van értetek,de ezt a férfi nem tudja.

Észreveszitek?


2016. máj. 8. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen észrevenném. A legtöbb férfi úgymond ezt "megérzi".

A kisebb-nagyobb jelek összessége miatt ezt elég könnyű kivitelezni. Bár elég sok ember ezt valahogy nem veszi észre valami miatt. Figyelmetlenség, álmatlanság stb.. De lehet hogy csak bamba az emberke. Minden esetre, szerintem igen.

2016. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgymond szerelmes vagyok belé. Próbàlom titkolni. Nem tudom,hogy vett e rajtam észre valamit,remélem nem. Gyakran mosolygok rà,meg szeretek a közelében lenni
2016. máj. 8. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tudhat róla?
2016. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
könnyű kiszúrni, mert ha nem is mondja el, van sok jel a testbeszédben, ami elárulja őt.
2016. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem minden pasi fogékony az ilyen finom jelekre és hát nem is veszi észre a vonzalmat!

De miért kell titkolni? Valamelyikötök családos?

2016. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen sajnos a férfi foglalt
2016. máj. 8. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem!

En hulye vagyok az ilyesmire..

2016. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt összejöttünk volna a barátnőmmel én is oda voltam érte, bevallása szerint ő is, na, én ebből semmit nem vettem észre, pedig rajtam kívül mindenki tudta.
2016. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!