Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Ti észreveszitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti észreveszitek, ha egy huszonéves lány, akivel beszéltek, még szűz? Ha igen, honnan?

Figyelt kérdés

A hétvégén összeismerkedtem egy sráccal, beszélgettünk, viccelődtünk, jól éreztük magunkat. És az egyik kis viccelődés alkalmával, csak úgy odabökte, hogy "Látom rajtad, hogy nem történt még semmi", teljesen komolyan, és ezzel a szexre célzott.

Meglepett, hogy őszinte legyek, mert egy kicsit kellemetlennek találom, hogy nincs ilyen téren tapasztalatom.

Miből, honnan tudhatta?


2015. szept. 20. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Roppant egyszerű a válasz.Ráhibázott.

Persze lehetnek árulkodó jelek,de biztosra nem mehet.

2015. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Vagy csúnya vagy... :S
2015. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Én általában azt tudom megmondani a nőkről, hogy mikor szexeltek utoljára. :) 22/F
2015. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Ezt nem lehet megmondani senkiről sem. Tekintve, hogy senkire nincs ráírva.

Nyilván olyan emberek vannak, kiről lehet sejteni, pl. előnytelen külső vagy igénytelenség (koszos, büdös, mosdatlan). De biztosra nem lehet menni. :D

22/F

2015. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha skszor lesütöd a szemedet, kerülöd a szexualitás témakörét, visszafogottnak tűnsz, gyakorta forgatod a tekintetedet pikánsabb témáknál, elpirulsz, zavarba jössz, akkor gyanítható. ;) De semmi baj, aranyos dolog.
2015. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha megtudnám, hogy aki nekem tetszik szűz. Kedvesen belevezetném a dolgokba, és kész. Ezen nincs mit szégyellni, ez jó dolog, hogy még nem voltál ezer pasival mint sok más. :)
2015. szept. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem küldtél az irányába szexuális flörtszerű villanásokat. Hanem olyan haverként beszéltetek. Aki nem szűz, az egy fokkal csajosabb jelenség tud lenni.
2015. szept. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!