Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek a sperma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek a sperma ízét vagy inkább csak elviselitek?

Figyelt kérdés

Milyen érzés, amikor beleélveznek a szátokba? Csak azért hagyjátok, hogy a partnereteknek jó legyen, vagy esetleg van köztetek olyan, aki megkedveli ezt az érzést és élvezi is, hogy a szájába spriccelnek? Milyen ízű a sperma? Szeretitek vagy sem?

Őszinte válaszokat várok, leírhattok pozitív és negatív tapasztalatokat is!



2016. máj. 8. 21:09
1 2
 1/20 anonim válasza:
51%
baratnom nagyon nem szereti
2016. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem szoktam izlelgetni mert utolag se olyan jo..a partnerem miatt nyelem le..vagy lenyelem rogton vagy visszacsurgatom,megint leszopom es akkor nyelem le..de nem akarom izlelgetni
2016. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Szeretem, ha a számban megy el. Soha nem köptem ki. Nálunk nincsen tabu. Az íze nekem finom. Mondjuk a párom nem iszik, nem dohányzik, egészségesen étkezik. Az íze függ ettől is, azt mondják az okosok.
2016. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
a Sagvarisok nyelik mint kacsa a hokedlit
2016. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Változó. Attól is függ, hogy étkezik előtte a párom stb., van amikor egyáltalán nem rossz, de van olyan is, amikor nem ízlik egyszerűen.
2016. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Az előző barátomnak azért tettem meg, mert ő akarta. Keserű volt, kissé darabkás, és nagyon erős szagú (egyébként teljesen egészséges volt). Egyáltalán nem szerettem, de megkövetelte tőlem.

A mostani barátomé normális állagú, és édeskés ízű, tulajdonképpen nem is rossz, nincs vele semmi gondom. Vele élvezem is, mert egyáltalán nem erőlteti, mint az exem, de élvezi. Én pedig azt élvezem, hogy ő élvezi.

Alap helyzetben egyáltalán nem szeretem ezt az egészet, de mivel szeretem azt, akinek megteszem, már sokkal vonzóbb, és egész megszerettem. :)

2016. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ezek szerint nagyon megoszlanak a vélemények.


#2

Végül is ha nem szereted, akkor nem is kell lenyelni. Szerintem ez nem lehet elvárás egy pasitól. Csak azt érdemes megcsinálni, amit mindketten szerettek. Azt viszont bármennyiszer. :)


#3 és #5

Igen, azt én is olvastam, hogy függ az étkezéstől (és még más dolgoktól is). Mi a tapasztalatotok, milyen kaják után jobb és milyenek után rosszabb az íze?


#6

Szóval hozzáállás kérdése is. Aki megköveteli, az gyökér. Meg lehet beszélni, szét lehet menni ilyenek miatt, de a saját akaratunkat másokra erőszakolni mindig is trógerség lesz.

2016. máj. 8. 21:21
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, édes dolgok után lesz édesebb. Mondjuk a csoki, meg az ananász, ezek a híresebbek. Az alkoholtól és a cigitől keserű lesz.

Igen, nem is volt egy túl udvarias ember, de voltam olyan bolond, hogy belementem, hisz' szerettem. Az én hibám is. :)

#6 voltam.

2016. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi a kiegészítést! :)


Az ananász jótékony hatásáról tudok, de a cigiről és piáról eddig nem tudtam. Bár... ha végiggondolom, nem meglepő. :D


Kedves tőled, hogy anno belementél, de remélem tanultál a hibádból. Nincs kiábrándítóbb, mint egy akaratos pasi.

2016. máj. 8. 21:50
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem cigizik a srác, akkor igen, szívesen lenyelem.
2016. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!