Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők, mi alapján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, mi alapján mentek bele egy éjszakás kalandba egy szórakozóhelyi ismerkedés alkalmával, pusztán beállítottság kérdése? (Nyilván olyan sráccal aki normális, egész jól néz ki és a körülmények is adottak (saját házra gondolok) )

Figyelt kérdés
Azok a nők akik hüvely érzékenyek (magát az aktust részesítik előnyben és az orális és kézzel való kényeztetés másodlagos ,pl a csiklóérzékeny nőkhöz képest) jobban belemennek ilyen kalandokba vagy ez nem igazán ennek a fügvénye?? 19F

#nők #lány #szórakozóhely #egyéjszakás kaland #hüvelyérzékeny #csiklóérzékeny
2016. máj. 8. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Én csak akkor megyek bele,ha épp nem akarok kapcsolatot.Nyilván ha akarnék,nem feküdnék le vele egyből.Az orális kényeztetést is ugyanúgy szeretem,mint a szexet,ez nem függ össze a dologgal szerintem:)

20L

2016. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem függ össze a kettő dolog..

De amúgy szerintem max akkor megy bele valaki ha nincs párja, és ha az adott férfi bejön neki..hacsak nem egy k...a

2016. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat nekem nemigazán van olyan h nem akarok komoly kapcsolatot , bármilyen meglepő lehet a kérdés miatt. Csak azt tapasztaltam h általában keveseknek van ilyen szándéka. Mindenesetre köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 8. 23:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, akkor egyéjszakás kalandba szinte csak olyan lányok mentek bele eddig, akik eléggé r.i.b.a.n.c.o.s.a.k voltak. Ezt úgy értem, hogy nem egy pasi ágyában fordultak már meg egy-egy éjszakára. Viszont lehet velem van a baj, mert aki komolyabb és értelmesebb csaj, azzal nem úgy kezdek el ismerkedni, hogy abból egyéjszakás legyen. Túlzottan tisztelem a nőket, és nem akarom megbántani őket azzal, hogy mondjuk csak egy kaland érdekelne velük. Olyat meg még nem nagyon találtam, akivel a szexkapcsolat megbeszélhető lett volna, vagy legalábbis nem úgy jött ki a lépés, hogy ez szóba kerüljön.
2016. máj. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
45%
Barna haj barna szem, beteszem a péniszem
2016. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akit aznap ismerek meg egy szórakozóhelyen soha nem mennék vele egyejes kalandba.sajnálom azokat a lányokat akik ilyenek
2016. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nixi123 válasza:
Nekem is volt nemrég egy. De semmi komoly kapcsolati szándék nem volt bennem és benne sem. Nem egy idegen, egy szórakozóhelyen biztonságis ahova járni szoktam. Ott úgy tettünk, mint akik nem is ismerik egymást, hogy ne legyen belőle pletyka. Szépen elmentünk egymás mellett, de tudtam hogy buli után nálam köt ki úgyis. Így is lett. Mindez azért, mert rettenetesen jól néz ki (nekem). Napi szinten ír, de nem foglalkoztat, csak mikor olyan kedvem van. Ezért is van odáig értem. Az, hogy milyen a másik az ágyban úgyis élesben dől el. Nincs idő próbálkozni. Ha nem jó neked, többet nem találkozol vele. Nyilván szimpátia alapján mész bele egy ilyenbe. Ha nem tetszik a srác/lány akkor eszedbe sem jut ilyesmi. Aztán lehet nem csak egy este lesz. Ki tudja? Ismerek ilyet... egy kis kalandnak inddult ami azóta 8 év házasság 2 gyerekkel. Alakulhat így is.
2018. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!