Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet velem a probléma,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a probléma, miért nem kívánom a szexet már? Mások is vannak így evvel?

Figyelt kérdés

45 éves, két gyerekes nő vagyok. Régen kifejezetten élénk volt az intim életünk, de jó ideje nem foglalkoztat a szex. Férje egyre nehezebben viseli, sok vitánk van ez miatt. Pontosabban, manapság már szinte átnéz rajtam.

Érdekelne, más nők is átélik ezt?



2016. máj. 10. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A kérdés most, hogy magát az együttlétet nem kívánod vagy a férjeddel nem kívánod az együttlétet?
2016. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos. Előbb-utóbb mindenkit elér ez az állapot, még a férfiakat is. Akkor mondjuk azt, hogy a szerelem jó esetben szeretetre változik. Ha nem sikerül más szálakat is megerősíteni a partnerünkkel, akkor könnyen magunkra maradhatunk.
2016. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom hormonális változás ... Bár én csak olyan 45 körüli nőket ismerek, akik túltesznek a huszonéveseken is libidóban, de nálad így alakult :-(
2016. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én csak férj oldaláról tudok ránézni de nagyon sz*r érzés, egyre többet vitatkozok, egyszerűen nem tudom kitombolni magamat, van egy felgyűlt vágy amitől nem tudsz megszabadulni és emiatt egyre idegesebb vagy, párod nem segít, mert ő nincs hozzá szokva, hogy kezdeményezzen, hiszen egész életében nála kezdeményeztek, nem érti miért nem teszed oda magad, de nem érti azt sem, hogy nem tudod oda tenni magad, mert úgy érzed csak a te oldaladról jön ez a vágy és csak azt érzed, hogy nem kívánnak téged, de mégis együtt vagytok, de nem úgy mint egy kívánatos férj, hanem mint apuka aki segít felnevelni gyerekeket és közösen visztek egy háztartást.
2016. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vigyàzz előbb-utóbb ha nem adod meg neki a szexet elveszi màstól. És téged meg megcsal ,de utàna ne sìrj itt!!
2016. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet éppenséggel betegség tünete is.

Ha valami okból (mondjuk, petefészek- vagy mellékvese-probléma miatt) kevesebb tesztoszteron termelődik a szervezetedben, ez többek között a libidó csökkenésével is jár.

Ha emellett azt látod, hogy a szőröd nem nő olyan gyorsan, mint régebben (pl. borotvált lábon), meg elvékonyodik a szemöldököd, nehezebben értesz meg dolgokat, gyakran van erős szívdobogásod, fáradékony vagy, akkor érdemes ennek utánanézni.

2016. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális állapot. Van, akinél korábban, és van akinél később, de mindenkinél jelentkezik. Ezért szerencsés az, ha a pasi 6-8 évvel idősebb. Nála ugyan akkor sem fog elmúlni a vágy, de kevésbé gyötri meg, ha ennyi év van köztük.

Az én asszonykám 52 volt, mikor átesett ezen, és azóta bizony csak hetente (és sok odaadással) tudom feltüzelni a vágyát.

2016. máj. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!