Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon tetszenek a tőlem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszenek a tőlem idősebb mondjuk 30/35 körüli nők odáig vagyok értük 20F vagyok ez probléma szerintetek? Bár kissé bizonytalanul állok hozzájuk talán mert komolytalannak gondolnak még ennyi idősen magukhoz képest.

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Biztos lehetsz benne, hogy komoly kapcsolatot egyik se fog veled kezdemenyezni de szexre van eselyed.es nem, nem gaz. :)
2016. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
talán az vonz bennük a legjobban nagyon remélem, hogy össze hoz a sors egy ilyen hölggyel hamarosan. igen amúgy a többség azt mondja (akiket kérdeztem) nem az csak érdekelt hogy itt mi a felállás :)
2016. máj. 5. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne legyenek gátlásaid.

Egy 30-as nő is volt huszonéves, és attól mert 10-15 netán 20 évvel idősebb, még nő maradt.

Kezeld nőként, ne éreztesd vele a korát. Légy partner a beszélgetésben. Ennyi a titka. A kor csak egy állapot. Ha van közös hullámhossz, van összhang akármi is lehet. Vagy csak szex baráti alapon vagy akár kapcsolat. Attól függ mire vágytok, mik az igények.

Nekem évekig volt egy nálamnál 20 évvel idősebb szexkapcsolatom egy nővel akivel barátságnak indult aztán egyszer csak több lett belőle.

Annyi volt a titka, hogy bármiről el tudtunk beszélgetni, hasonló volt a gondolkozásunk. Szerinte komoly vagyok, szerintem meg ő nem öregedett meg és savanyodott be fejben. Talán ez is az is igaz, de minden esetre megtaláltuk a közös hangot nagyon gyorsan és mindig jól éreztük magunkat egymás társaságában.

Ennyi kell hozzá. Aki komolytalannak tart azt nehéz lesz meggyőzni az ellenkezőjéről és ő valószínű sosem fog partnerként tekinteni rád. Bár ettől még szexet össze lehet hozni csak mást nem nagyon.

2016. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyet értek! Köszi!:)
2016. máj. 5. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszenek a 30/35 körüli nők. Már 40 éve.

57F

2016. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is irhattam volna :) 20f :) hajrá ne parázz, veszíteni valód nincs nekem már volt szerencsém a 34 éves szomszédhoz :)
2016. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Én is imádom Őket, maximum 45 éves korig vállalnám be Őket. F30
2017. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!