Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Imádom a szép női lébikókat!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a szép női lébikókat! Lányok ez titeket mennyire zavr esetleg van akinek bejön, és szex közben is hasznositaná?

Figyelt kérdés

2016. máj. 10. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem zavar mindaddig amíg az érdeklődés nem kizárólag arra irányul!
2016. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A barátomnak szintén így áll hozzá a dologhoz. Engem ez kicsit sem zavar, mert nem csak a lábam létezik a számára, szimplán csak az is érdekli. Szex közben, előtt van olyan, hogy végigsimítja a lábam, puszit ad a bokámra, a lábujjaimra. Ezzel egyáltalán nincs gondom, mert, mint írtam, ettől még más részeimet is ugyan olyan fontosnak, ha nem fontosabbnak tartja, ráadásul ezek a puszik még aranyosak is.

Persze, ha valaki túlságosan a lábak megszállottja, az nyilván zavarna.

2016. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
nyomi perverz
2016. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A barátom* Elírás. Bocsánat. #2 voltam :)
2016. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
neem :D annyira nem komoly de érdekelne pl ha kivernék nekem lábbal de természetesen avnnak fontosabb testrészek is :)
2016. máj. 10. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem semleges, nem izgat, de megcsinálom szívesen. Vertem már ki lábbal, a harisnyát imádom, a cipőket is. Ha puszilgatni akarja vagy nyalogatni akkor erősen, mindent csakis erősen, mert iszonyatosan csikis vagyok és sicher, hogy orrba rúgnám.


N.

2016. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hehe értem :D
2016. máj. 10. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!