Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az ár homoszexuális hajlam ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ár homoszexuális hajlam ha egy 18 éves fiúnak bejön egy ilyen fiú? Inkább arcra mert sztem cuki az arca de amúgy is szép nem csak az arca. Nem indít be csak cuki.

Figyelt kérdés

szal nem áll fel rá a farkam, nem gondolok arra hogy meg kéne dugni, csak egyszerűen szép. szívesen csókolóznék vele.


[link]


2016. ápr. 6. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön. Nem csak csókolóznék vele, hanem szívesen dugnám is.
2016. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
twinke a srác, szóval nekem például bejön, habár túl fiatalnak tűnik, amúgy cuki lányos arca van, amúgy énis inkább szépnek mondanám, ha egyébként a lányok tetszenek, akkor semmi gond. Ezt neked kell tudni, hogy vannak-e még ilyen srácok vagy ő az egyetlen aki bejön :)
2016. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jóóó de én nem dugnék vele az nem jön be xD de akkor most meleg hajlam vagy nem?
2016. ápr. 6. 20:53
 4/13 A kérdező kommentje:
egy kettő van az ilyen típusú fiúk sztem nagyon aranyosak :) én am a totális opposite vagyok. én sportolok és nagydarab, izmos vagyok és férfias.
2016. ápr. 6. 20:55
 5/13 A kérdező kommentje:

ő is aranyos


[link]


és ő is bár ő már télnyeg kicsit fiatalnak tűnik de lehet csak photoshop...


[link]

2016. ápr. 6. 21:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

az nem számít te hogy nézel ki alkatra, attól még lehetsz meleg

és igen az de minimum bisex

2016. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de a hajlamot kérdeztem mert tuti nem vagyok meleg, csak lehet rá hajlamom. van barátnőm. csak néha ha rábukkanok ilyen tumblr e és látok egy igazán aranyos fiút akkor valahogy olyan aaaawh de ariiii anime csajos stílus jön rám xD
2016. ápr. 6. 21:04
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
az általad kedvelt srácok, lányosak, de szerintem, ha nemis vagy meleg, de bi az biztos, bocsi, de egy hetero srác, nem akar smárolni helyes pasikkal
2016. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de ahogy mondtad nem pasisak hanem lányosak. :) de ha bi vagyok akkor a pénisz is izgatna pedig az nem. csak egy csók jönne be meg esetleg jó lenne vele tölteni némi időt mert vonz közelségük.
2016. ápr. 6. 21:07
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

Kedves Kérdező!

A homoszexuális, illetve biszexuális hajlam nem feltétlen jár szexuális vonzalommal is. Ha neked tetszik egy fiú kinézetre, szívesen csókolóznál vele, de nem szeretkeznél vele, akkor is meg van a vonzódás, csupán szexuális töltet nélkül.

Ebben a korban még nehéz eldönteni mit szeretnél, nagyon kíváncsi vagy. Nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani ennek, lehet idővel elmúlik, csak egy fellángolás.

Viszont ha nem múlik el, akkor idővel már szexuális vonzalmat is érezhetsz saját nemed iránt. Amely sajnos rossz hatással lesz a párkapcsolatodra, mivel nem fog kielégülést nyújtani a barátnőd, fiúk társaságára is fogsz vágyni.

Ha emészt a probléma, akkor keress fel egy szakembert aki segíthet neked, vagy rövid tanácsért írhatsz nekem.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!