Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt a mondást ki találta ki?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a mondást ki találta ki? Az igazi ferfiak a telt nőket szeretik és csak a kutyák játszanak csontokkal?

Figyelt kérdés

Gondolom a csont alatt vekonyat értenek

De szerintem olyan volt az illeto hogy nem birja felfogni hogy nem mindenkinek ugyanaz tetszik.

Meg talán egy no lehetett. Az emberek 60%a teltebb, vagy 10% vékony igy a vékonyak lelkivilága kevesbe érdekli mert kevesebben vannak.


2016. máj. 10. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
A telt nők találták ki...vajon kik?!
2016. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Ezt valakivel a féltékenység mondatta, mert ő nem érezte magát eléggé vékonynak, ezért eldöntötte, hogy ő a nő, aki meg sovány, az nem is lehet nő. Ha meg pasi mondta, valószínűleg nem tetszettek neki a sovány lányok. Na, és? Mindenki más, és emiatt mindenkinek más a szép. Nem attól leszel nő, vagy nem nő, hogy milyen a testalkatod.
2016. máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
A hájas nők. Csakis a vékony nők tetszenek, biszex nőként.
2016. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az egészséges nő tetszik, azaz aki nem betegesen kövér és nem betegesen sovány. Ez egy elég tág halmaz. A probléma ott van, hogy ezt a mondást nem a molett nők szokták hangoztatni, hanem azok, akik fel sem bírnak kelni a székből. Erre én nem tudok mit mondani.
2016. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
ha a nők találták ki, akkor miért mondta már nekem pasi?
2016. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy humoros, esetleg önigazolást kereső mondás, mint pl. "A férfi száz kilónál kezdődik", "Mikor Isten a férfit teremtette, még gyakorolt" stb. Nem kell túl sok mindent belemagyarázni. :)
2016. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelműen a kövér nők találták ki és azok is mondogatják. Csak az a gond, hogy nem igaz, mert az igazi férfiaknak is a jó csajok jönnek be, nem pedig a kövérek.
2016. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Vannak azok a nők akik túlsúlyosak. Ezeknek csak pár %-uk lehet betegség miatt. A többi szimplán lusta és nem képes sportolni hogy formába hozza magát.

Na ezek a nők találták ki ezt a dumát védekezésképp a sportos,karcsúbb lányokkal szemben.

2016. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy nagyon buta mondas. Ilyen onigazolast kereso maszlag.

Van aki a vekony noket preferalja van aki a husis lanyokat.

2016. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Aki lusta lefogyni,az mondogatja ezt.De hiába ez a duma,a jó csajok akkor is a vékonyak közül kerülnek ki döntő többségben(úgy 99%-ban).
2016. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!