Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet olyan hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy egy átlagos nőnek nagyon hiányzik a szex de egy éve nem talál partnert magának úgy hogy szinte mindegy csak f** legyen?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem!

Egy nő ha akar..

Egy fèrfi ha tud!

2016. máj. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. Na ez nekem új én átlagos pasiként akkor vagyok nővel amikor akarok. Viszont egyik átlagos ismerős csaj már nagyon akar szexelni de valahogy nem jön neki össze. Sok jelentkező van de csak a szájuk nagy mert mihelyst komolyodna a dolog visszalépnek
2016. máj. 11. 07:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem. Egy átlagos nő, inkább vár, mint hogy akárkivel összefeküdjön. Aki akárkivel összefekszik, azért mert hiánya van, azt másnak mondanám. És nem gondolnám, hogy ettől céda, csak nem bír a vérével..:D
2016. máj. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát vannak olyan fiúk akik hatalmat kaptak az elől ott lógó kis húsdarab által a lányok és a meleg fiúk felett.
2016. máj. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Hàt,ha nekem akàrmennyire is hiànyozna a f.z ,akkor sem feküdnék össze akàrkivel.Inkàbb éheznêk.
2016. máj. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy mindegy lenne neki. ha az lenne a sarki kocsma előtt bármikor találna jó állapotú delikvenseket erre a célra.
2016. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy ilyen nem létezik.

Elég csak megnézni, hogy egy nőtől itt is elég kommentnek egy db "a" betű, és jönnek az ajánlatok privibe.

2016. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon furcsa! Fordított esetben, ha férfi az illető, akkor viszont nagyon gyakori ! :D

Te vagy az az átlagos nő? Mennyi idős vagy? És visszautasítottak konkrétan, vagy mi?

36/F

2016. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem már hiányzik a szex s szeretnék szexelni 27/F (csajok írjatok pm-et)
2017. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!