Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy átlagos nőnek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos nőnek nagyon minimálisan számít a külső és a pénz akkor viszonylag könnyen talál párt magának?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt. Valóban nem számít neki a külső volt neki csúnya kövér helyes izmos stb. Mindenféle pasija volt már. Volt neki szegény pasija is.

Viszont mindig volt pasija. Most is kapcsolatba van. Ha keres pasit magának általában 2 hónap belül összejön.

Vajon köze lehet hogy ilyen szerencsés a pasikban hogy egzisztencia külső nem nagyon számít neki vagy csak a véletlen műve esetleg


2016. ápr. 2. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz kicsit. Ha egy dobozban van 10 különböző színű cukorka és mindegy, melyiket veszed ki, mert szereted mindet nagyobb esélyed van jót húzni, mint aki csak a zöldet szereti és a többit utálja? Na ugye :)
2016. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért szerintem nem mindegy milyen cukorka. Bensőbe válogat azért. Kedvessé inteligencia empátia figyelmesség fontos neki.
2016. ápr. 2. 13:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha akar akkor igen,rovid idon belul talalhat.A ferfiaknak talan nehezebb ezen a teren.
2016. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó, nyilván válogat valamilyen szinten, de akkor is a lényeg az, ha neki sokkal több típusú ember jön be, nagyobb eséllyel talál párt, mint aki válogatós és csak a szőke herceg fehér lovon jöhet számításba.
2016. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 VirágésBence ***** válasza:
Több jó belső tulajdonságokkal rendelkező ember van, mint szép, szerintem ezért könnyebb neki párt találni.
2016. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez jó tréfa volt :)
2016. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hogyha barátkozós típus és könnyen ismerkedik új emberekkel akkor könnyen talál. ha szociofóbiás mint én akkor még egy elvárásokkal teli buta liba is könnyebben talál szóval szerintem főleg ettől függ
2016. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem unod még a kamukérdéseket, Jáksó?
2016. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megnyerő a személyisége,és ez úgy hat másokra, hogy mások is lehengerlőbben tudnak vele viselkedni.Ergo a vonzalom könnyebben kialakul a részéről. Ez pedig túlmutat a külsőségeken.

Röviden,szerencsés alkat,ennyi :)

2016. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noren1989 ***** válasza:

Igazából csak kapcsolatfüggő a csajszi.

26/F

2016. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!