Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/lányok szamotokra visszata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok szamotokra visszataszito lenneh ha a parotok azt kerne h ujjazatok meg a feneket?

Figyelt kérdés

Teljesen hetero vagyok csak erdekel a dolod! :)

20/F


2016. máj. 11. 07:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát,figyelj,eléggé furcsa kérdés ez.Én speciel nem csinálnám meg,mert Nekem ez egy kicsit érdekes,és valljuk be nem a legizgatóbb dolog a Földön.

2016. máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kort es nemet is irjatok legyszives:)
2016. máj. 11. 08:04
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem :3 <3.


24/l

2016. máj. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem dehogy! Az is az ő teste.17/L
2016. máj. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az ESZO egyik alapja a belső prosztata masszázs, nálunk ezért alap a dolog.
2016. máj. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Igen, plusz nem vágnám le miatta a körmeimet, nem ezért növesztettem.

21/L

2016. máj. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Tehát neked fontosabb a körmöd, mint, hogy plusz örömet adj a párodnak (ne adj Isten szerelmednek) ... Na ismét megvan, hogy miért nem kezdek huszonévesekkel :-P

2016. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Pszt! ***** válasza:

Nem, miért lenne? Az a része is hozzá tartozik és imádom, ahogy az összes többi porcikáját is :)

Ahogy a párom mindent megtesz azért, hogy én a legjobbat kapjam az ágyba, úgy én is mindent megteszek az ő öröméért :) Ez egy oda-vissza játék.

Az, ha izgat valakit a prosztata masszázs gondolata, esetleg már kipróbálta és tetszett neki, nem azt jelenti, hogy meleg lenne:) Nem mellesleg ha így megy el egy férfi, miközben análisan izgatják, sokkal erőteljesebb lesz az orgazmusa.

25/N

2016. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

Igen, engem zavarna és biztosan nem csinálnék ilyet. Sok mindent megcsináltam már szexben az életemben. Édes hármas, anál, élveztek már minden lyukamba és a testemen is mindenhová, nagyon szeretem a kölcsönös orált és nyilván a vaginális szexet is. De ez nekem bizony kívül esik a komfortzónámon, hogy egy férfi segglyukával bármit is csináljak szexuális értelemben.


Nem csinálnám, de nyilván ez még nem lenne szakító ok vagy emiatt még nem néznék rá máshogy, mint korábban.

26/N

2016. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ezzel gondom. Csináltam már és még fogom is mert én is élveztem. 21/L
2016. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!