Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Reggel magömlés nélküli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel magömlés nélküli orgazmus? Csak nem akart megbántani?

Figyelt kérdés
Az éjszaka során 2x élvezett el, reggel amikor újra,nem volt magömlése,de azt mondta élvezte. Van ilyen,vagy csak nem akart megbántani?

2016. máj. 11. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát azért harmadik nekifutásra nem olyan könnyű mindenkinek elmenni...

Ez nem úgy megy mint a lányoknál, a pénisz elfárad.

2016. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nálad csak akkor élvezetes a szex ha van orgazmusod? Pasiknál is lehet így.
2016. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy gumiban élvezett-e el vagy hogy... mert 3. alkalommal néha alig jön pár átlátszó csepp főleg ha előtte való időszakban is rendszerem nemi életet él az ember.

Tehát akár elélvezhetett csak alig látszott :)


De az is lehet, hogy nem tudott már elélvezni, sokan nem tudnak pár órán belül 3x is... vagy nagyon nehezen és ezért azt mondta h elment :) De nem kell ebből nagy ügyet csinálni... én pl. magát az egész szexet élvezem, akkor is ha pl. egy sürgős telefon vagy akármi közbe jön és abba kell hagyni idő előtt (nem gyakori de volt már ilyen) attól még szexeltem egy jót és jó érzés volt. :)



24/F

2016. máj. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindhárom orál volt,gumi nélkül.
2016. máj. 11. 12:09
 5/7 anonim ***** válasza:

3x csináltad neki egy éjszaka alatt :) Azért irigy vagyok kicsit :)

Egyébként nem élvezett el akkor, magömlés nélkül nincs férfi orgazmus, ha kevés is, de jön valamennyi mindig.

2016. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 rosszul tudja, van magömlés nélküli orgazmus (ez a tantraszex lényege).
2016. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdező: találkozunk kellene. Mostanában ritkán találkoztam lánnyal aki ennyire bírja a pipát. :D :D Még egy kérdés: ugye lenyeled?
2016. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!