Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Ez titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ez titeket zavarna? 20/L

Figyelt kérdés

Zavarna titeket, ha sokan kérnének képeket a barátnőtöktől és ő ennek eleget is tenne?

Nyilván nem meztelen vagy erotikus képekre gondolok, hanem teljesen átlagos, hétköznapi képekre, amiket magáról készít vagy róla készítenek.

A barátomnak nem tetszik, hogy ezt csinálom, pedig tényleg átlagos képekről van szó, amiket pl. facebookra is fel szoktam tenni. Amik ott vannak azok nem zavarják, amiket privátban küldök valakiknek, azok már igen...megindokolni nem tudta, hogy miért, hiába kérdeztem :/

Szóval...?



2016. máj. 12. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Persze.. ha más srácoknak küldöd... ne ismerkedjen már a párom más férfiakkal... valószínű hogy nem teázni akarnak veled.. miért küldesz képet egyáltalán, milyen körülmények között, miért kérik, honnan szalajtották őket?
2016. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen zavarna.
2016. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Miután kitessékeltem örökre a házból, azután már nem érdekelne.
2016. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Zavarna igen! Mivel valószínűleg nem véletlenül kérik azokat a képeket, valamit akarnak.

Amúgy meg Te is miért küldesz nekik?! Ha ennyire akarnak látni, akkor miért nem linkeled be inkább a fészbúk adatlapodat, azt tessék, meg lehet nézni! Főleg, ha a barátodat az nem zavarja...

2016. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Engem nem zavarna :)

Kuldesz kepet? :>

2016. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Zavarna, mert pontosan tudom, hogy miért kérnek tőled képet és mi jár közben a fejében.
2016. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Miért játszod el,hogy nem tudod,hogy miért kérik a képeket?Használd már az eszed...vagy tényleg ennyire buta és naiv vagy?

20L

2016. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

snapchat oké

de ennek semmi értelme, hogy küldesz fiókáknak képet, hogy legyen mire kiverniük.

2016. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Minek küldesz privátban?
2016. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
küldhetsz ide is képet :D engem sem zavar
2016. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!