Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a baja a barátnőmnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, a barátnőm 18. Szüzek voltunk mindketten amikor először lefeküdtünk néhány hónapja és nagyon élvezte, utána szintén sokszor szexeltünk. Most azonban kb. 1 hónapja egyre kevesebbszer engedi. Távkapcsolatban vagyunk, 2 hetente tudunk találkozni. De nem értem hogy miért tért vissza belé ez a félelem, nem akar szexelni, vagy nagyon keveset. Én elmondtam neki hogy nem a szex miatt vagyok vele, de akkor sem hajlandó rá. Szoktunk emiatt és más miatt is vitatkozni és mindig azt mondja, hogy rossz a kapcsolatunk, ezért nem engedi a szexet. De tudom jól hogy ez nem így van, valamiért nem akarja, pedig azt mondja hogy neki jó és látom is rajta hogy élvezi, de mindig nagyon nehezen megy bele. Mitől van ez? Azt tudom hogy az ex-barátja majdhogynem bántalmazta őt azért, mert nem feküdt le vele és az előző srácok is csak eszközként kezelték és csak szexelni akartak vele. Vajon ez lehet a baj? Vagy valami más? Komoly válaszokat ha lehet.
2016. máj. 12. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor először azt kell kideríteni, hogy mit ért az alatt, hogy rossz a kapcsolatotok.
2016. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az első is írja, arról kéne beszélnetek, hogy miért vág a fejedhez olyat, hogy rossz a kapcsolatotok! Ha valami problémája van, beszéljétek meg! Biztosítsd arról, hogy számíthat rád, őszinte lehet veled és igyekszel a problémák megoldásában partner lenni. Viszont ha nem mentek semmire ezekkel a beszélgetésekkel, én közölném, hogy részemről vége van, ha nem tudja őszintén elmondani, mi a baja. Szóval itt nem az a gond szerintem, hogy nem akar szexelni, hanem az, hogy képtelen megfogalmazni őszintén, hogy ennek mi az oka.
2016. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdettől fogva távkapcsolatban vagytok? Lehet, hogy nagyon eltávolodik tőled ezalatt a 2 hét alatt. Esetleg egy másik srác is megjelent a képben és ezért elbizonytalanodott és távolságtartó lett veled szemben.
2016. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet màssal szexel,és ezért nem kìvànja veled.
2016. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnálom de nem rosszindulatból írjuk mindannyian, hogy valószínűleg más pasi van a háttérben... Mi már megéltük ezt a helyzetet, ezt a kort...
2016. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!