Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Mit szolnatok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B.lacko kérdése:

Lanyok! Mit szolnatok, ha a pasitok benyogne, hogy neha osztozna rajtatok. Akar egy masik pasival csak a te oromodre?

Figyelt kérdés

2016. máj. 12. 21:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És a 21:09 es már nem is tetszik 21:40-es?
2016. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

Komolyan vannak olyan nők, akiket izgat a párja megcsalása? Még ha a kérdésben egy beteg férfiről van szó, akit szintén izgat?

Aztán csodálkozunk, hogy olyan kép van a magyar nőkről már világszerte, amilyen...

2016. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
Úgy tűnik aki ezt nem utasítja el élből, az rendesen le van pontozva. Ne haragudjatok, de ezt sose értettem, attól, hogy eltérő vélemények vannak egytémáról, attól még mindenkié jogos...
2016. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Eloszor is nagyon meglepne.... masodszor pedig biztosan nemet mondanek erre.... Engem nem vinne ra a lelkiismeretem hogy megcsaljam meg akkor sem ha ugy mond engedelyt ad ra. Lehet ez valakiknel elfogadott de en tuti nem mennek bele. Ettol fuggetlenul nem dobnam viszont ki.
2016. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én 26/L vagyok és említettem a páromnak,hogy izgi lenne ha 4 kéz simogatna. Nem is a két hancúrléc miatt,hanem az érzékiség miatt érdekelne. Azt mondta,hogy nem szeretné. Elfogadtam,nem firtattuk tovább.

Nem vagyok se l.tyó, se k rva, csak kíváncsi. Gyertek,kövezzetek meg.

2016. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!