Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, ti mit szolnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti mit szolnátok ha a barátnőtök azzal állna elő, hogy ki szeretné próbálni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Benne lennétek? Esetleg úgy hogy háasban vagy hagynátok neki, hogy nélkületek legyen együtt egy lânnyal? 20/l kort is irjatok
2016. ápr. 25. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Minden vagyam lenne de baratnom hallani sem akar rola..21/f
2016. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ellenezném,legyen ahogy szeretnék.Nem kötném kizárólag a hármashoz,ha nekik kettesben jobb,de szívesen be is szállnék.Vagy esetleg szívesen nézném is.
2016. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátnőm többször is kezdett mindenféle komolytalanabb kapcsolatba más lányokkal. Semmi kifogásom ellen, nyilván én nem feltétlen tudom megadni neki azt, amit egy nő. Kellemetlen lenne mindegyikünknek, ha valamiféle féltékenység miatt korlátoznom kéne ebben. Nyilván a kapcsolatunknak sem tenne jót.
2016. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, nem szoktam édeshármast megszabni feltételként, vagy bármi ilyesmi. De el tudom képzelni, hogy ha amúgy nem is repesne az örömtől a barátod, úgy mindjárt más lenne a helyzet.
2016. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kivágnám a francba.
2016. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem ellenezném! Csinálhatnák kettesben, de ha velem is szeretnék akkor úgy is lehetne.
2016. máj. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!