Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért kurväzzák le a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért kurväzzák le a nőt, mert kiderül, hogy számít neki a pénz, háttér, anyagi biztonság?

Figyelt kérdés

Szerintem egy férfi tudja összerakni egy kis pénzt, haladjon valamerre az élete. Mondom ezt 25 évesen.

Mit gondolton lányok?


2016. máj. 12. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
te beszélni tud mágyar nágyon pici?
2016. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*tudjon Elnézést csak telefonáltam.
2016. máj. 12. 21:41
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Azok a férfiak k*rvázzák le őket,akiknek nincs elég pénzük és irigykednek:)
2016. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, általában az a nő a k...rva, aki mindenki mással b...szik, csak velünk nem! :D
2016. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
És hozzáteszem: a nők anyagiassága abból ered, hogy gyereket akarnak szülni egyszer, akit valamiből fel is kell tudni nevelni. Ezért is szeretnének tehetős férfit, aki hajlandó is megosztani a nővel javait.
2016. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért,mert a pénznél jobban kéne szeretni egy férfit. Elsősorban a férfit választod és nem a pénzét. Az anyagi háttér eltűnhet,lecsúszhat később,de ő ugyan olyan marad. Én azt javaslom,hogy ez legyen a legutolsó dolog,amit megnézel egy férfiban. Mondom ezt házas nőként.


Az én férjemmel,amikor jártunk nem keresett jól,kimondottan nem volt semmilye,nem volt jó munkája,sőt munkanélküli is volt egy darabig huszonévesen. Néha én adtam kölcsön neki pénzt nőként. Soha nem ezt neztem. Esküvőt szerettem volna,mert nagyon szerelmes voltam belé és nem a pénze számított. Végül csak később jegyzett el,amikor felvették egy jó céghez. Most jól keres és ketten megélűnk a fizetéséből. Néha kaptam rossz megjegyzést,hogy biztos a munkája miatt vagyok vele... Nekem ez röhejes és nevetséges.

2016. máj. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírásért. A telefonom helytelenül kijavította a szavakat.
2016. máj. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert aki pénzért van valakivel az az. Ennyire egyszerű. Ilyen alapon soha nen fog megállapodbi mert ha talál egy gazdagabbat röhögve tovább áll
2016. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem azzal van a baj, ha egy nőnek számít a pénz és az anyagi biztonság, hanem, hogy ennek megteremtését a férfitól várja el és ő semmit nem hajlandó ezért tenni és legfeljebb szexet nyújt cserébe. Mi ez ha nem qrvaság?

Egy nő is járhat egyetemre kereshet milliókat gondoskodjon magáról.

2016. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!