Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Főleg lányok véleménye érdekelne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg lányok véleménye érdekelne?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy nálatok hogy müködik ez az " egyéjszakás" kaland történet? Többször találkoztam azzal a jelenséggel hogy a lány akivel csak szexkapcsolat volt a cél (igen ezt vele is tisztáztam) a szex után egyszerűen nem volt hajlandó felfogni azt hogy ebböl nem lesz több!Miért beszél/lát bele többet egy nő a szexkapcsolatba mint a férfi?

21/f



2016. máj. 12. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez pont fordítva van. Mindig a férfiak akarnak többet a kaland után is és rendes szexkapcsolatban is 1-2 hónap után...
2016. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam mindig a nők akarnak többet... Folyton kapcsolatot akarnak belőle kihozni, de én csak dugni akartam őket, semmi több...
2016. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én ahogy eddig tapasztaltam mindig a nő látott bele többet épp ezért nem is nagyon volt rendes tartós hosszu távu szexkapcsolat egyikkel sem! Persze lehet hogy veled ez forditva történt meg,de én személy szerint nem látok bele egy házasságot abba ha meg van beszélve hogy mindkét fél csak a szexuális kielégülést hajszolja!
2016. máj. 12. 23:06
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es nálam ugyanez szokott lenni erre probálok rá jönni hogy ez náluk valami ösztön féle vagy csak nem a megfelelő lányokkal próbáltam össze hozni! Hozzá tenném hogy általában csak a szingli lányoknál tapasztaltam ezt!
2016. máj. 12. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak a magam nevében tudok nyilatkozni. Volt már olyan szexkapcsolatom, ami nem szólt többről, minthogy időnként találkozunk, és dugunk, de volt már olyan is, ahol egymásba szerettünk, meg olyan is, ahol egyoldalú volt a szerelem. Igaz, a körülmények miatt szerelem ide, szerelem oda, továbbra is csak szexkapcsolat maradt.
2016. máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem több mint önreklám. A legtöbb aki ezzel jön kamus... csak arra megy ki a játék hogy hogy "júj b+ ha erre annyira tapadnak egy egyéjszakás után is akkor boztos jó pasi lehet" kb.
2016. máj. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószìnűleg nem a megfelelő lányokkal találkoztál eddig.Vannak érzelmesebb tìpusúak,ők képesek többet látni a dolgokba,mint ami.Nálam soha nem fordult elő,hogy akár én,vagy a másik fél többet akart volna.Lehet azért sem,mert nekem olyanokkal volt szexkapcsolat,aki testileg vonzott,de más téren nem passzoltunk.Plusz én szinte soha nem kerestem őket,mindig a pasi hìvott,aztán eldöntöttem van- e kedvem hozzá,vagy nem. N
2016. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!