Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők véleménye érdekelne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők véleménye érdekelne, hogy mennyiben igaz az a hiedelem hogyha vonzó számukra egy férfi akkor ha izzadt egy kicsit (nem büdös és ápolatlan ne keverjétek össze) még jobban bevadultok rá?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Részben igaz :D
2015. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
teljesen,párom fűnyírás után mindig azt mondja ne bújjak oda mert büdös.Viszont én imádom,érzek rajta valamit,amit máskor nem.26N
2015. szept. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Végülis sok férfi is imádja az izzadt büdös pinát :-)
2015. szept. 7. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha kémiailag vonz a férfi, izzadtan még jobban fog, a növekvő feromon mennyiség miatt. Igen
2015. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bööáá xDDD má vízre + szappanra se telik?
2015. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Öööö....... hát attól függ. Ha egy "Brad Pitt" az illető, akkor szexi lehet egy izzadt test.... de ha átlagos fickóról van szó, márpedig általában arról van szó, akkor inkább menjen tusolni először, utána jöhet a szex. Amikor tiszta büdös, akkor tuti nem gerjedek rá!
2015. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De még mennyire gerjesztő! :D
2015. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én undorodok az izzadt testtől.
2015. szept. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Mindkét emberi nemnél vannak illatmirigyek. Ha az ember megfigyeli saját magán, ha tiszta test elkezd izzadni, az izzadtság nem büdös, hanem van egy határozott, bár nagyon enyhe, kellemes illata. Ezt ismerték fel már nagyon régen állítólag a tiroli emberek. Amikor hét végén a fiúk bálba készültek a megterhelő heti munka után, a bál előtti mosakodás után a hónaljukat végigtörölték a tiszta nyaksáljukkal, majd azt a nyakukba kötötték. A bál folyamán mindegyikük talált lányt, akivel kimehettek a fenyvesbe egy (vagy t9bb) fordulóra. És mindez a nyakukban levő illatozó sál következtében.

2015. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tegnap én is ilyesmin gondolkoztam :D

Akkor nem írok ki kérdést

2015. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!