Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teljesen kihasználva érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kihasználva érzem magam szex után, normális ez?

Figyelt kérdés

Gyakran érzem szex után kihasználva magam, sírnom kell, kb depresszióba zuhanok.

Hüvelyi orgazmusom sose volt még, ha orálisan kényeztet a párom, akkor gyakrabban elmegyek, de sokszor van, hogy még így se tudok.

Gondolom ez nem teljesen normális, de nem tudom mit csináljak, teljesen kétségbe vagyok esve. Pedig szeretem a barátomat, és mindig teljesen fel vagyok izgulva, és én kívánom az egészet, aztán meg csalódok, nincs meg a feloldás a végén.

Ezért lehet ez a szex utáni melankólia is vajon?

Mennyire normális ez?

20/l



2016. máj. 14. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meddig tart nálatok egy szex? Mennyi ideig bírja a pasid?
2016. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Hüvelyi orgazmusra sajnos nem képes minden nő. Aki pedig képes rá, azoknak nagy része csak úgy, ha közben a csiklóját is izgatják, tehát azt kipróbálhatjátok, hogy szex közben te magad, vagy a párod simogatja, izgatja a csiklódat.

Amúgy érdemes lenne beszélned a pároddal erről, szólj neki, hogy téged nagyon bánt, hogy sokszor nem jutsz el a csúcsra, és szeretnéd, ha ezen együtt dolgoznátok. Magadnak mindig van orgazmusod? Mutasd meg a párodnak, hogy csinálja, mit csináljon, hogy elélvezz! Ha szex közben nem sikerül, nem baj, szex után is kényeztethet még téged, nálunk pl. nagyon sokszor van ilyen. A párom elmegy hamarabb, mint én, de nincs ok az aggodalomra, mert utána még nagyon szívesen kielégít a kezével, szájával.

21N

2016. máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy mióta vagytok együtt és meddig tart nálatok egy szex összesen, melyik részre mennyi idő jut? És milyen gyakran csináljátok egy héten mondjuk?
2016. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

kiegészítés az előzőhöz


a "mutasd meg"et lehet úgy is érteni, hogy ne félj elmondani, hogy merre jobb, ha nyal, esetleg mennyire gyorsan tegye stb. illetve masztizz előtte, amitől beindul, és látva rajtad az élvezeted, ő is ugyan úgy ki szeretne nyalni, illetve csókolózás közben elsimogatni!


a hüvelyivel teljesen egyet értek. an akinek nem jön össze soha, van akinek ekllemetlen érzés ha a g pontját izgatják, s van akinek azért nem jön össze, mert a párja farka nem úgy görbül, illetve nem olyan testhelyzetben szeretkeznek, hogy eléggé intenzíven tudja izgatni - a hüvely has felőli részén található pontot.

esetleg előjáték közben érdemes ujjal próbálkoznotok, hogy megtaláljátok, és ujjazva élveztessen el téged

2016. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Három hónapja vagyunk kábé együtt (már régebb óta ismerjük egymást), kb heti egyszer szexelünk, ha van lehetőség akkor többször. Szoktunk közben kommunikálni, mindig mondom neki hogy mi nagyon jó, ha valami nem, azt is azonnal, és valószínűleg őt is zavarja ez. Elég sok időt szoktunk az előjátékra is fordítani, (néha talán már túl sokat is:D), utána viszont soha nem jut eszébe, egyszer kétszer talán kértem, és akkor folytatta, de azt is megértem, hogy fárasztó lehet fél óráig nyalni valakit eredménytelenül... Egyébként mindig mondja, hogy azt szeretné, hogy nekem jó legyen, meg ő is kérdezgeti, hogy hogy jó, szóval nem hinném hogy ezzel lenne baj. Ja, amúgy nem is szokott túl gyorsan elmenni, vagy ha igen, akkor is szinte rögtön bírja tovább is. Olyan viszont volt már, hogy picit ittasan túlságosan sokáig bírta már, és az nekem már rossz volt.

2016. máj. 15. 11:22
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, és a maszturbálásról meg annyit, hogy ha magamnak csinálom nagyon gyorsan elmegyek...
2016. máj. 15. 11:23
 7/11 anonim ***** válasza:
De ha ennyire hatékonyan csinálod magadnak, miért nem kéred meg a párodat, hogy csinálja ugyanúgy? Ha a nyalástól nem mész el, akkor izgasson a kezével :)
2016. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azóta oda fajult ez a dolog, hogy már egyáltalán nem tudok, orálisan se elmenni, és már ő is többször megjegyezte, hogy bántja ez, meg szomorú miatta, de közben meg részben emiatt is gondolom nő bennem is egy nyomás tudat alatt, hogy el "kell" mennem, és emiatt már végképpp nem megy.... Eddig még tudtam irányítgatni is a barátomat, meg megkértem, hogy csinálja még picit, ha jó volt, de már ezeket sem teszem, inkább én modnom neki, hogy mostmár abbahagyhatja, mert az van bennem, hogy fölösleges erőlködés, és gondolom benne is, mert ő se ellenkezik, meg régebben sokkal többet előjátékoztunk, és mostmár teljesen ki vagyok készülve emiatt... Nem akarom hogy erre menjen rá a kapcsolatunk.
2016. jún. 10. 15:06
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezt igazából csak ki kellett most írnom magamból, gyenge pillanatomban. :D
2016. jún. 10. 15:07
 10/11 anonim ***** válasza:
menj el szexuálpszichológushoz, ő segithet kideríteni az okokat is, meg talán tud segíteni megoldást találni is.
2016. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!