Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy szex közben nem arra koncentráltam, hogy szeretem a párom és neki akarok jót, hanem, hogy én mennyire élvezem? 23/L

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Normális. :-) A normális férfiak számára a legnagyobb öröm és büszkeség, ha ki tudnak elégíteni egy nőt!
2016. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Mivel nő vagy, így normális. Csak a férfiaktól elvárás, hogy részesítsék előnyben a nőket.
2016. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

#1

Akkor én szerencsére nem vagyok normális, remélem sosem leszek az.

2016. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
#3: Emiatt ne izgulj. Nő sem fog neked jutni.
2016. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem meg nem normális!


És tudod miért: mert ez a kijelentésed egy egoista önző p..csára vall!!!


A szexben direkt az a jó, hogy kölcsönösen örömet szeretnénk szerezni a másiknak és nem csak saját magunkra gondolunk, hogy én nekem jó legyen a másik meg le van sz..rva magyarán!

2016. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

#4

Jutott nő, és ő pont azért szeret annyira, mert nekem nem ez a legnagyobb "öröm" és "büszkeség" az életben, hanem elértem nagyobb dolgokat is ennél. :)

2016. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Egy párkapcsolatban ez normális, feltéve ha nem mindig csak ez van. Belefér néha egy kis önzőség, egyszer az egyik féltől, egyszer a másiktól. A nem-önző fél meg nem fog rinyálni, mert örül, hogy a párjának jó. Az élet nem olyan, hogy 7/24 úgy viselkedünk, mint valami romantikus idézet főszereplője.
2016. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Hűha, egy nő, aki nagyon élvezte a szexet és ezért önzőnek van titulálva!!!

Drága kenyér...

Teljesen normális, valószínűleg párodnak is jó érzés volt, hogy ilyen felszabadult voltál és elvesztetted a kontrollt :) Gondolom ettől függetlenül igyekszel a kedvére tenni ilyen téren (is). Nincs veled semmi gond.

2016. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

És pont ezzel tetted a legnagyobb jót vele. ;) Koncentrálj csak erre, és mindkettőtöknek jó lesz.

Nekünk az a nő a pokol, amelyik nem élvez semmit, de kezét lábát összetöri, hogy nekünk jó legyen, mert úgy gondolja, hogy ez a dolga. Brrr, még felidézni is rossz az ilyet.

2016. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az lenne a normális szerintem, mindkét fél esetében.

kommunikáció mehet közben, hogy mindketten egyszerre élvezhessétek :)


23f

2016. máj. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!