Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket foglalkoztat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket foglalkoztat szexkapcsolat? Ha igen hol hol kerestek hosszútávra?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem egeszen addig foglalkoztatott amig 1x belementem es beleszerettem a masik felbe.

20/L

2016. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem foglalkozat,de én màr nő vagyok és van férjem.Egy normàlis fiatal làny nyilvàn nem ilyen kapcsolatot keres.
2016. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt is lehet, írhatsz. 25/f
2016. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem érdekelt egy ideig, de senki nem felelt meg pl. messze lakik, anyjánál lakik, nem akar óvszert használni stb.


24N

2016. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt már szexkapcsolatom, és ha letisztázzatok az elején a dolgokat, és persze ha esetleg az egyik fél beleszeret a másikba akkor kilép, nagy gond nem lehet. Én ismertem a srácot, nem keresgéltem.


L

2016. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kilép..konnyu mondani ha nem hagyja hogy kilepjek pedig nem szeret :/ :)

Szoval ovatosan ezzel!

2016. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem foglalkoztat, mert benne vagyok egyben (az elsőmben:D)

De amugy jo dolog, csak vigyázni kell az érzelmekkel..;)

Ezert 'jo' a megszokottnál több korkülönbség: ha van józaneszed, akkor belátod, hogy szexnél több úgyse működne.:)

18/L

2016. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem foglalkoztat. Semmi értelmét nem látom. Az egyik úgyis beleszeret a másikba, fölösleges szenvedésre meg nincs szükségem.

Én csak szerelemből, érzelemmel tudok szexelni, nem igazán járja ez a járjunk össze dugni dolog, egy kapcsolat minden szempontból sokkal kielégítőbb.


22L

2016. máj. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!