Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ráírhatok a pasira, ha ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírhatok a pasira, ha ő jelölt be?

Figyelt kérdés

Tegnap buliban megismerkedtem egy sráccal és nagyon egymásra hangolódtunk :) Ma be is jelölt facen,de még nem írt(mostanáig meccse volt).Nem lenne gáz,ha én írnék rá?Vagy mindenképp meg kéne várni,hogy ő jelentkezzen?

20L



2016. máj. 15. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Én nem ìrnék râ,legyen benned tartàs nőként mondom.
2016. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Szabad ember vagy azt csinálsz ami jól esik. De ha az a tartás, h nem szólsz valakihez hajrá legyen. xD
2016. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Könnyítsd meg a helyzetét, jelöld vissza!
2016. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A #2 mond valamit. Ha szeretnél vele beszélni, akkor írj rá. Nem azt mondom, hogy nyomulj, de beszélgetést lazán kezdeményezhetsz.

22N

2016. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már visszajelöltem természetesen.Ki tudja,lehet arra vár,hogy én tegyem meg a következő lépést.Nyilván nyomulni nem akarok,de inkább ráírok,vesztenivaló nincs:) Ha nem érdekelném,be se jelölt volna,nem?
2016. máj. 15. 20:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Közben rámírt :D
2016. máj. 15. 20:17
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Uristen ramirt hurrá jaj most mit csináljak ahh tocsogok jujj....

Uristen komolyan mondom a face mindenkit meghulyit -.-

2016. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2016 van,Facebookon ráírni valakire azt jelenti,hogy érdekel az illető.Már nem szerenáddal az ablak alatt fejezik ki ezt,hanem pl így.Mi lenne ebben a hülyeség?Haladni kéne a korral.
2016. máj. 15. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, az volt a hülyeség, hogy 20 éves létedre ilyen kérdést kellett kiírnod, nyilván nem 1 hete használod a facebookot, egy csomó emberre ráírtál már, egy csomó embert bejelöltél és visszajelöltél.


Attól hogy most egy olyan pasiról van szó, aki nemsokára meg is dughat, attól még ugyanúgy rá lehet írni :D

2016. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!