Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem jelölt vissza egy csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jelölt vissza egy csaj facebookon, ettől függetlenül ráírjak, hogy van-e esélyem nála?

Figyelt kérdés
Szóval bejelöltem egy csajt, nem ismerjük egymást ez tény. Van 60 közös ismerősünk, mivel egy suliba jártunk, de még nem beszéltem vele soha. Nem tudok róla igazából semmit, csak szeretném megismerni, hátha kisül majd belőle valami :). De bejelöltem és ő nem igazolt vissza. Jól sejtem ez azt jelenti, hogy felejtős a téma? Ti mit tennétek?

2016. máj. 14. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
én csak olyanokat jelölök vissza akiket ismerek
2016. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Hát szerintem nem feltétlenül felejtős. Akivel nem beszélt egy szót sem, lehet, hogy csak azt nem akarja visszajelölni. Szóval szerintem tégy egy próbát, max nem lesz semmi, de veszíteni valód nincs.
2016. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
írj rá. Én pl sose igazolok vissza olyannak aki csak bejelöl, de egy üzit se vág hozzám, hogy honnan ismerjük egymást, vagy mit akar.
2016. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utána néztem, és ha ismeretlen embernek küldesz üzenetet, az valami tök más mappában kerül, ráadásul nem is jelzi neki. Én azt a mappát most nyitottam meg először. Nem valószínű, hogy látni fogja. Vagy ha igen, akkor neki is évek kellenek hozzá. De köszönöm a sok bátorító jó tanácsot!
2016. máj. 14. 15:48
 5/5 s55 válasza:
Igen, sajnos azt nem látják, pedig ez nem igazán logikus, én is jártam már így: bejelöltem, nem jelzett vissza, de nem is utasította el, írtam, nem is kézbesítette az üzenetet(üreskör)
2016. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!