Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenkinek ennyire bejön a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek ennyire bejön a viszonylag nagy, kerek popsi egy vékonyabb lányon? 20L

Figyelt kérdés

A páromnak a fenekem a mániája és már-már mással sem foglalkozik

Ez a fajta testalkat a fétise és ahogy pl az utcán, szórakozóhelyen vagy facebookon észrevettem, sok férfinak tetszik és sokan dícsérik:)

Viszont mások (leginkább más lányok) már próbáltak úgy belémkötni, hogy pl. "hogy lehet ekkora seggel élni", meg "ez már túl nagy" stb...most akkor általánosságban előnyös ez a testalkat vagy nem?

Tényleg ez jön be a többségnek vagy csak én fogtam ki szinte mindig ilyen embereket?



2016. máj. 17. 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Nekem személy szerint pont a kisebb fenék jön be egy lányon, bár a nagyobb sem kizáró ok
2016. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Lányok félre,lények irigyek ennyi.
2016. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

* feltekenyek

Ha lenne egy csajom én is a fenekebe bújnak bele

2016. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
pawg - legjobb! szerintem a többség imádja, de nem mindenki vallja be /olykor még magának sem/. ez a gebeizmus divatjának köszönhető
2016. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Nagy kufferbe jó pakolni:D
2016. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Pszt! ***** válasza:
48%

Ne is foglalkozz azokkal a lányokkal :) A lényeg, hogy Téged szeret valaki, úgy ahogy vagy. Akkor minek is foglalkozol más, irigy véleményével? :)

Szerintem meg igenis csodálatos, ha egy nőnek rendesen bele lehet markolni a hátsójába :)

25/N

2016. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is ilyen a testalkatom és ugyanezek a tapasztalataim mimt neked :) A pasik többsége imádja :) /N
2016. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Egy kép alapján jobban tudnánk véleményt mondani.
2016. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
gondolom ha írsz neki talán küld képet :P
2016. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Inkább legyen nagyobb a popsi, csak jó kerek legyen. Szeretem, ha rásózok határozottan, és érzem a húst rajta, az meg egyenesen felizgat, ha picit lötyög is.
2016. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!