Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha tulsagosan is vonzodok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha tulsagosan is vonzodok egy olyan pasihoz akivel 2 napja ismerjuk egymast es le szeretnek vele fekudni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 17. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Hmm palacsinta jól becsusszan!

Ah... Igen!

2016. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt mindenki erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezik. Nekik baj lesz.

Egyébként nem az. De jól gondold meg, hogy mit teszel. Meg ne bánd később. :)

2016. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj nem az én dolgom. Ha én lennék az akkor lefekudnek veled ... Viszont most ismertem még egy csajt aki egy éjszakás volt egy srácnak én kiábrándultak belőle! Szóval fekusj lé vele és tartsd titokban!
2016. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pszt! ***** válasza:
84%

Nem, nem mindenkinek van erkölcsi bizonyítványa. Van aki azt tanácsolja egy gyereknek, mert nyilván az, ha így kérdezi és ezt, hogy nem baj, ha két nap után széttenné a lábait... Ha csak szexet akarsz, akkor nyugodtan, de remélem nem te leszel a következő gy.k.-s aki azt kérdezi, hogy miért nem akar többet tőle a pasas, vagy, hogy mi változott a srácban miután megkapott és most nem érdeklődik utánad? Legyek maradi, vagy erkölcscsősz egyesek szemében, ez akkor se helyes.

25/N

2016. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 nincs kőbevésve,hogy ami alkalmi szexnek indul,ne lehetne több.Nekem 2 komoly kapcsolatom is alkalminak indult.
2016. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pszt! ***** válasza:
Ami meg bele van azt is megteszik az emberek :D Jól van nem szólok egy szót se, hordja csak odalent az eszét, de ha meglátom, hogy azt kérdezi, hogy miért nem akar többet a faszi esküszöm egyszerre szívok el két cigit, miközben osztom majd a maradian az észt :D
2016. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, a szex jó dolog. Csak ne legyél szerelmes. Illetve ha úgy érzed összetörnél ha csak szexre kellenél neki, akkor eleve hagyjad az egészet, felejtsd el. Viszont ha lefekszel vele, akkor mindenképp használj gumit. Ezt még a szex előtti "bevezető" beszélgetésekben jelezd, hogy nálad ez akkor is kötelező, ha neki így nem megy, vagy nem szereti. Különben nagyon könnyen beteg leszel, el sem hinnéd mennyien betegek amikor nem is látszik rajtuk. Egyébként én így jöttem össze az első barátnőmmel, akivel 1,5 évig voltunk együtt. :)
2016. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!