Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hord néhány lány olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hord néhány lány olyan nadrágot, amiből látszik a bugyija?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Én kötelezővé tenném a csinos lányoknak, na de hogy fiúnak csúfolt bájgúnárok is pfff
2016. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez izgatja a pasikat... :)
2016. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pszt! ***** válasza:
44%

Elkeserítelek, hiába látszanak lányoknak, azok bizony hímneműek :D Nem azért olyan lapos a mellkasuk, mert nem nőtt meg a cicijük és nem azért seprű a hajuk, mert jobban állna nekik, hanem mert a fiúknál most ez a divat :D Ne aggódj a bugyijuk miatt, ez egy felkérés az anális közösülésre. Akinek van hozzájuk gusztusa nyugodtan bepróbálkozhat náluk :D

25/N

2016. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

A nadrág gyártók spórolnak az anyaggal, már a Levi's is.

:(

2016. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Nekem nem ez az életem fő problémája. Kilátszik, jó nő — volt egy jó pillanatom. Inkább nézem azt, mint Józsi munkás orrszőrét.


Szerintem ez izgató. Nem baj, ha van egy kis erotika a hétköznapokban, manapság úgyis sokkal kevesebb ilyesmit látni, mint mondjuk öt-tíz éve. Túl sokan szeretik ezt az idióta hónaljderekú nadrágdivatot, meg a pólóbetűrögetést. Az idióta média is sokat rontott a helyzeten, aminek (amerikai mintára) az a fő témája, kinek látszik át a bimbója, meg látszik ki a bugyija. Most aztán mindenki ezer fokban is szivacsos melltartót hord.


A fiúk kilátszó alsógatyája sokkal kiábrándítóbb, az nem szexi, hanem igénytelen.

2016. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 azért egy átlátszó cicanaci is igénytelen és közönséges.Főleg,ha a csaj,aki hordja,nem épp cica,hanem bálna.A sima cicanacival nincs gond,az nagyon szexi,ahogy kiemeli egy csinos lány idomait,de ne látsszon át...
2016. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A dögös öltözködés mindig is a jobb nőknek állt jól, ez nyilván való. De, hogy mennyit változott a világ az elmúlt tíz évben is – szerintem hátrányára, a folyton pampogó, szemforgató konzervativizmus irányába –, arra jó példa ez az átlátszik-hiszti. A kétezres évek középső éveiben nagy divat volt a hófehér lenge, lenvászon nyári nadrág (természetesen trapézszárú) a nőkön. Mindenkinek átsejlett benne jobban vagy kevésbé a tangás feneke, senki nem témázott, feszült rajta, ez volt a viselet velejárója. Az se volt sz.rabb világ, mint a mostani.
2016. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!