Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetne szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne szex közben orgazmusom?

Figyelt kérdés

Megkérem a páromat,hogy nyújtsa el a pettinget és sokat izgassa a csiklómat. Ha beindultam elkezdünk szexelni és tovabbra is ingerli tovább. Melyik pózban a legkényelmesebb ez? Én eddig csak összeszorított lábakkal tudtam elmenni. Nem tudom így szex közben mennyire fog menni, mert eddig csak szex után tudtam kielégülni. Tudnátok még ötleteket adni? Bármilyen építő jellegű szexuális tanácsnak örülnék.


Kérlek ne szóljatok le a tapasztalatlanságom miatt.


N


2016. máj. 19. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasra fekszel résnyire nyisd szét a lábaidat a párod így hatoljon beléd és ahogy tol úgy egyrészt dörzsölődhet a csiklód, másrészt nagyjából zárt lehet a lábad. A párom is úgy szokott elmenni, ahogy te és ezt a pózt nagyon szereti, egy hátránya van, hogy ha nagyon kicsi a párod akkor ez nehezn kivitelezhető
2016. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

4. Pont

👇

[link]

2016. máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez egy nagyon jó ötlet! (még írjatok kérlek)


Viszont egy dolog nekem ebben a pózban rossz,hogy ő kicsúszik hiaba teszek a csípőm alá párnát. Nem kicsi neki, szóval lehet mi bénázunk. Megpróbálom valahogy begyakorolni.

2016. máj. 19. 10:47
 4/11 anonim ***** válasza:

1. Tanuld meg!

2. Úgy nehéz lesz, hogy már rászoktál arra a hülyeségre hogy összeszorítod a lábad!

2016. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Olyat is szoktunk, hogy rámfekszik összezárt lábakkal, a lábfejemmel tartom a talpát,és úgy helyezkedik hogy a csiklója pont a makkomhoz érjen vagy a farkamon legyen, de nincs behatolás. Szóval fekszik rajtam, én átkarolom úgy hogy fogom a hátát a másik kezemmel a fenekét és mozgatom magamon, a fenekét lenyomva, hogy dörzsölődjön a farkamhoz. Miután elélvezett finoman becuppanok én is ..:-)
2016. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm, elolvastam. Vannak benne hasznos és érdekes dolgok.



#4

Képzeld épp megakarom tanulni és emiatt tettem fel kérdést! Az meg,hogy nekem könnyebben megy labösszeszorítással nem egyenlő azzal,hogy rászoktam. Tényleg túlzás volt azt mondani,hogy csak így tudok elmenni (ezt nem gondoltam át elég jól),mert mentem már el nyitott lábakkal úgy,hogy az ágyon feküdtem. Viszont kellemetlen bizonyos pózokban a csiklóm ingerlése. Mivel más nőknek is ez egy érzékeny terület és nem mindegy,hogy hogyan izgatják úgy gondolom nem vagyok egyedi eset.


#5

Ez egy izgi póz. Így is sikerült már. Viszont ezzel csak az a bajom,hogy a párom nincs bennem. Úgy szeretném,hogy bennem van. Viszont pettingnek jó ötlet. Köszönöm!:)

2016. máj. 19. 13:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor azt próbáljátok meg, hogy a párod fekszik te beleülsz háttal neki és hátradőlsz teljesen, ezután kinyújtod a lábadat és összébb zárod. Itt is számít a méret, illetve egy kicsit korlátozott a mozgás, de ha a pasidnak jó a csipőtechnikája akkor menni fog és közben ő vagy te tudjátok simogatni a csiklódat.
2016. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hú, ez tök jól hangzik! Köszi. :)
2016. máj. 19. 13:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit, azért majd írd meg, hogy sikerült :-)
2016. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sikerült életemben először!:) meglepően más élmény így.:D nem is gondoltam volna,hogy ilyen pózokban is simán lehet szexelni. Azt hittem sokkal nehezebb és bonyolultabb lesz. Köszönöm a tanácsokat!


pont fordítva csináltuk szemből összezárt lábakkal. De ez kezdésnek tökéletes. Így viszont a csiklómat nekem kellett megoldjam. Emiatt fordított helyzetben majd jobb lesz,mert ő is el fog érni.:)

2016. máj. 20. 02:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!