Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet egy férfi féltékeny egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy férfi féltékeny egy vibrátorra, amit együttlétkor is használnak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Fél éve az egyik szexpartnerem volt féltékeny a motoromra, akit, el kell ismernem, együttlétkor is használtunk.
2016. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Nevezd frusztracionak es rögtön nem olyan furcsa


Nem esik jól neki h ő kevés neked. Meg tudom érteni.

2016. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Igen lehet féltékeny ha buta, önbizalom hiányos a férfi...
2016. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Lehet hogy masrol van szo mint amire elsore gondolnal. Lehet hogy a vibratorod okosabb volt mint a parod es ezert volt feltekeny?
2016. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Az utolso ket no ugy latszik kifogyott az elembol.


Egyebkent, ha van kivel, akkor miert vennel egy vibratort? En veszek egy elethu babat szilikonbol es egyutt ulok vele az asztalnal.

Azzal volna bajod?


[link]

2016. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
3-4: Jojo persze.. De titeket lányok nem frusztralna ha a ferfi a puncitokban es a szatokban sem tud elmenni, csak ha magának veri? Persze egyszer kétszer érdekes. De ha mindig?
2016. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

3-AS VAGYOK..


A vibrátor nem pótolja a férfit,sőt nem is helyettesíti.De férjem egy menetes , és én pont ezért kaptam tőle mert nekem egy menet még ha fél,háromnegyed órás is kevés,,és hiába van 1-2-3 orgazmusom közben még igényelném tovább,és ezen esetben a vibri nálunk csak dublőr :)) Ennyi a történet.. :P

2016. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Lehet feltekeny, de felesleges. Egy vibri nen potolja a pasit, csak feldobja az egyuttletet :)
2016. szept. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha totál idióta és önző, akkor lehet féltékeny! Nálunk én vettem a feleségemnek 20-21 cm, tehát nagyobb mint a farkam és szereti használni velem is és nélkülem is. akkorákat élvez vele hogy csak na, de engem - ha együtt használjuk - ez csak még jobban felizgat és sosem kerültem még a partvonalra a vibri miatt. és ha egyedül használja és elmeséli, hogy volt ideje egy kis masztira , számomra az is nagyon erotikus!
2016. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!