Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, akik folyamatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, akik folyamatosan skalpokra vadásztok, miért csináljátok?

Figyelt kérdés

A kérdésem olyan fiukhoz szólna, akik folyamatosan cserélgetik a partnereiket, és skalp vadászok. Mi okból kifolyólag csináljátok ezt?

1.) Mert nem találtok megfelelő személyiségű-kinézetű lányt

2.) Mert ennyire forró vérűek vagytok, és az alsó agyatok sokszor átveszi az irányítást felettetek

3.) Csak szórakozás nektek ez az egész, és igazából semmibe veszitek a nőket

4.) Egyéb


A kérdést nem provokálásnak szánom, és nem is azért kérdezem mert engem átcsesztek volna. (Van barátom 1,5 éve, és boldog párkapcsolatban élünk).


Pusztán kíváncsiságból kérdezem :)



2016. máj. 19. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen időszakom, de már régebben, és mindössze kábé fél évig tartott. Az alatt volt úgy 10-12 "barátnőm". Nem volt ez a lányok semmibe vevése. Egyszerűen jól esett, és a csajoknak is. Legtöbbjük nem is akart többet (talán), mint hogy néhány alkalommal jól érezzük magunkat, akkor lett egy kis gond, amikor egyik-másik többet akart...
2016. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A megismerés izgalma, a becserkészés, felszedés izgalma, az újdonság varázsa. Engem ezek hajtottak mindig is.
2016. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt biológia szerintem. A hím úgy van beprogramozva az oroszlántól az orángutánig, hogy minél több nőt meg kell termékenyíteni, hogy vérvonal továbbmenjen. Ennek hatására van a férfiak nagy részében egy soha el nem múló mehetnék, dughatnék, vadászhatnék. Legalábbis a rutinosabb 35 feletti barátaimtól is ezt hallom, hogy ez soha nem múlik el sajnos... Ami nem jó, mert nyugtalanítja az agyban már megállapodni vágyó egyedeket is.


Van egy kicsi a 2-es, 3-mas válaszból is a megfejtésben szerintem.


Meg ott van a körülöttünk lévő hedonista eszménykép, miszerint élvezni kell az életet, szexinek és menőnek kell lenni. Ez a felfogás jön a médiából 10-20 éve, ezért a csajok egyre szexibbek, az emberek egyre erkölcstelenebbek.


Sajnos nekem sok szempontból bejön ez a fertő, sok szempontból nem.

2016. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aha kíváncsiságból.

Minden férfi veleszületett vágya, higy rengeteg nőt dugjon meg csak kb 80%-uk ezt nem teheti meg igy kénytelen párkapcsolatokra pocsékolni az idejét. Aki viszont megteheti, hogy válogasdon, miért ne tenné meg?

2016. máj. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!