Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség ajándékba a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség ajándékba a legjobb fiú barátnak?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta jóban vagyunk de ő már a kezdetben többet érzet,nagyon szerelmes volt belém . Mostmar azt mondja kevésbé. Én viszont nem vagyok szerelmes belé és nem is igazán vonzódok hozzá,viszont tényleg nagyon jó a (barati)kapcsolatunk,megbízunk egymásban,tiszteljük a másikat . Egyikünknek sincs parkapcsolata ezért gondoltam ,hogy a 18.születésnapjára ezt adnám neki,ezzel én is túllennék rajta és neki is egy nagy álma teljesülne.


Szerintetek nagyon rossz ötlet vagy jól is sikerülhet ? Volt valaki ilyen helyzetben ?

18L



2016. máj. 19. 20:50
1 2 3
 1/26 RRR ***** válasza:
77%

szerintem rossz

később bánni fogod

2016. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%

Ha szeretnéd, h még inkább ne tudjon kiszeretni belőled, csináld!

De lehet, h utána te is bele szeretsz... Akár így is alakúlhat.

2016. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl jó ötlet,olyannal feküdj le először akit szeretsz.

És el is veszítesz egy jó barátot is,mert onnantól kezdve már nem barát lesz.20/L

2016. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
53%
Hát, ha a techinkai részt nézzük, végülis lehet jó, mert tisztelitek egymást, ismeritek egymást, szal oda figyelnétek egymásra közbe stb stb. A lelki része meg hát...ha tudja a srác, h ez "csak" egy ajándék akk oks
2016. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Pszt! ***** válasza:
89%

Ez az eddigi legrosszabb ötlet, amit itt olvastam kis anyám. Te biztos, hogy nem vagy olyan jó barátja szegény srácnak, ha ilyet akarsz vele művelni, csak kihasználni akarod. Ő szeret téged, te meg az eldobni kíván szüzességeddel ajándékoznád meg? Most komolyan, szoktál te néha gondolkodni kislány? Szerinted nem biztatnád fel arra, hogy Te is többet akarsz tőle? Milyen érzelmi viharon kellene neki átmennie azért, hogy te megkapd amit akarsz, pontosabban, hogy elveszítsd? Ha meg elmondod, hogy "hát eszembe se jutott veled kezdeni, mert nem vagy az esetem, de vedd már el a szüzességemet, ennyit dobok neked. Nesze itt van boldog születésnapot." Szerinted ez nem megalázó? A srác ennél többet érdemel és jobb barátot is, mint amilyen te vagy. Ez nem neki lenne ajándék, hanem neked.

25/N

2016. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagy szóval...te tudod.

De egyszeri alkalom az cinkes...vagy ő vagy te többet akar majd. (Valszeg ő mert, szűz fiúval , első szex nem lesz nagy élmény)

Ha nem akartok kapcsolatot(se simát, se szex kapcsolatot) akkor sztem ne.

2016. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a 2-es-3-as válaszolóval?

De ha szeretnél ri.banc lenni, akkor tedd meg.

Ha megtudnám,hogy így vesztetted el, még barátnőnek se kellenél.

2016. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Happy Man ***** válasza:
100%
18 éves szülinapra? Még ha valami kerek szülinap lenne, mondjuk 100., az a legkerekebb. Még egy ilyen nevezetes szülinapra talán talán, de ezt úgyse érik meg sokan, és addigra már úgyse vágynak ilyenre.
2016. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas ötlet. Csak még jobban magadba bolondítod szerencsétlen. Ha valóban tiszteled, akkor belátod, hogy nem kéne kínozni.
2016. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vegyél egy csokit mint minden normális ember...
2016. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!