Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lány észrevenné, hogy soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány észrevenné, hogy soha életemben nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Az első csók alapból bénán fog sikerülni? Még életemben nem csókolóztam,ezt észre fogja venni a lány?

Elmondani nem akarom neki,hogy még nem csókolóztam soha.



2016. máj. 20. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Az én első csókom 16 évesen volt egy nálam 8 évvel idősebb fiúval. Cikinek éreztem akkor és azt mondtam nen ez volt első. ( még előtte kérdezte hogy csókolóztam e már) Na de nem vette észre, szal nem lehettem olyan béna. 22/N
2016. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg nem veszi eszre higy ez az elso inkabb el könyvel rosszul csokolonak.
2016. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem feltétlen,az én első csókom 14 évesen történt de a fiú nem említett semmit, feltételezem nem vette észre.Amúgy meg ha arra kerül a sor biztosan menni fog.
2016. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Párom mesélte, hogy az exe észrevette, mikor először megcsókolta, hogy ő még sohasem csókolózott. Mikor mi először csókolóztunk, akkor elvileg nem vette észre, hogy én még sosem csókolóztam (én vagyok a lány), de azért később beszéltünk róla, hogy egy-egy reakciómnál megfordult a fejében, hogy lehet, hogy még nem csókolóztam soha. Mindenesetre nagyon bejött neki, ahogy csókoltam, úgyhogy azt mondta, biztos natúrtálentum vagyok. :D
2016. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!