Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha meleg vagyok miért álmodtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meleg vagyok miért álmodtam azt, hogy az egyik lány ismerősömmel csókolóztam?

Figyelt kérdés
ugyanezzel a lánnyal még nyáron azt álmodtam hogy lesz.pot..
2016. márc. 4. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
lehet, hogy bisexuális vagy
2016. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezzel az baj hogy élőben már nem menne..
2016. márc. 4. 08:53
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Ha fantáziálsz róla,akkor bezony biszex vagy!!!

Élőben azért nem menne, mert valószínűleg gátlásosabb vagy a Nőkkel szemben,mint a férfiakkal. Van biszex ismerősöm,aki éveket élt párkapcsolatban Nőkkel miközben arról álmodozott, hogy megdugják. Próbáld ki aztán eldöntöd mihez is van valójában kedved.

2016. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az álom és a fantázia két különböző dolog, bár az álmok tükrözhetnek fantáziákat. Az, hogy erről álmodsz, még nem azt jelenti, hogy ezt is szeretnéd. De ki tudja, az a lényeg, hogy te hogy érzed :)
2016. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
én csókolóztam is már lánnyal nem egyszer...és? attól még melegnek mondom magam, mert fiúval vagyok együtt és belé vagyok szerelmes. és nem is akarok nővel együtt lenni egyáltalán. nem értelek főleg, hogy ez csak egy álom.
2016. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!