Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt tudnátok lenni olyannal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt tudnátok lenni olyannal, aki külsőre egyáltalán nem, belsőre viszont 100%-osan tetszik?

Figyelt kérdés

Őszintén, nem kell megjátszani a szentet, hogy "igen, persze".. Én jelenleg pont egy ilyen helyzetben vagyok, igazából nem is "egyáltalán nem" tetszik a párom külsőre, de azért nagyon nem.. szóval, én úgy gondolom, hogy én magam külsőre viszonylag, szép vagy átlagos vagyok, ő pedig elég csúnyácska.. Viszont (majdnem) tökéletes a belsője. Együtt vagyunk, de az igazat megvallva, ez még mindig zavar kicsit.:) Nem tervezem, hogy emiatt szakítok vele, csak kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is, hogy mások mit tennének ebben a helyzetben. Mindig is úgy gondoltam, hogy az embernek annyi igénye legyen, amennyit ő tud nyújtani, és mint mondtam, én magam nem tartozom a csúnya, se a szupermodell kategóriába, ezért eddig külsőre ennyit vártam el a páromtól is, most meg erről lemondtam a belsőségek miatt..


Köszönöm a normális válaszokat! L


2016. máj. 20. 19:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudnék. A külső számomra legalább olyan fontos, mint a belső...
2016. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Na szóval én így voltam, nem tetszett külsőre igazán. De elvarázsolt. Mindent megszetetten benne. Azután később semmi problémám nem volt vele. Tetszik és nem találnék tőle külömb embert. 2 és fél éve leszünk lassan együtt és van egy gyönyörű lányunk. Semmiéért nem adnám őket :)
2016. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :) Egyébként elfelejtettem hozzátenni, hogy a 'csúnyaságot' nem arra értem, hogy ápolatlan valaki. :) Csak egyszerűen csúnya az arca (pl).
2016. máj. 20. 19:17
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is belülről vagyok szép. Na de ki akar egy kifordított nővel szexelni?:D 20/L
2016. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már közelebbi kapcsolatban olyan lánnyal, aki külsőre nem jött be, mégis megfogott.
2016. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
29%

Most még nyugtatgatod magad h a külső másodlagos, de később annál nagyobb energiával fog kirobbani belőled a vágy egy külsőleg vonzó ember iránt. Es akkor majd sajnálni fogod azt a par evet amit a rossz kompromisszumod miatt elvesztegettél.


Egy ismerős csajjal pont ez történt nemrég. Biztatta magat h jo nem igazan a zsánerem es külsőre nem az en szintem, de nála rendesebb srácot úgyse találok. Aztán fel evvel az esküvő után mar el is vált mert kitört belőle az elnyomott vágy a szebbre es veszélyesebbre a langyos biztonság helyett.

2016. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
36%
Nem szamomra a kulso is fontos
2016. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát, pedig én tényleg úgy vagyok vele, hogy a belső a legfontosabb, akármilyen klisének is hangzik. :) Eddig igazából 2 párom volt (a mostanit is beleértve), és az exem sem nézett ki jól, csak úgy megtetszett a személyisége, hogy képes voltam még tán helyesnek is látni. :) Ugyanígy vagyok most, csak éppen ez a 'helyesnek látom' dolog még nem nagyon jött össze, mert jól tudom hogy nem az, csak egyszerűen beleszerettem így is. :)
2016. máj. 20. 19:21
 9/26 A kérdező kommentje:
Szerintem simán fent lehet tartani egy kapcsolatot, akkor is ha nem igazán tartod külsőleg is vonzónak a párodat. :) Persze ehhez az kell, hogy tényleg, teljesen és őszintén szeresd. Mivel mi először barátok voltunk, először a személyiségét ismertem meg (barátokra nem nézek úgy hogy helyes-nem helyes, nem veszek észre ilyeneket), és hát abba szerettem bele..:)
2016. máj. 20. 19:23
 10/26 anonim ***** válasza:
68%

Nálam az ilyenből csak barátság lehet.Kapcsolatnál külső is számít.Nem tudok olyannal szexelni,aki nem vonz...

20L

2016. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!