Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyannal aki abszolút nem tetszik külsőre?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy közbe belsőre

tetszik,intelligensebb,normálisabb.Ti "erőltetnétek" tovább az ismerkedést?Ki alakulhat így szerelem,vonzalom?

Lehet felületesnek tűnik a kérdés,de nekem ilyen barátom még nem volt,azért vagyok kíváncsi mások véleményére.

Légyszi kort,nemet is írjatok,ha publikus :)

25L


2015. jún. 27. 12:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

Nem jönnék össze olyannal akihez nem vonzódom.

23n

2015. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
28%
Nő vagyok és nem jönnék vele össze.
2015. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Nem használok ki másokat. Hazugság hitegetni és utána megbántani. Maradok korrektül egyedül, mint gerinctelenül párkapcsolatban.
2015. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
24%

Én igen, összejönnék de én férfi vagyok. Viszont tapasztalataim szerint egy nő sem ad még csak esélyt sem annak, aki külsőre nem ugorja meg a lécet. Ez egyértelműen látszik nálam, mivel én alacsony vagyok és ocsmány az arcom, így soha egy nőnek sem fogok bejönni, nem csoda hát, hogy randim még 28 évesen sem volt soha. Bezzeg barátnak jó vagyok, mivel kedves vagyok, rendes, figyelmes, őszinte, intelligens és humoros. De ezek csak a baráttemetőbe kerüléshez elegek.

28F

2015. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
25%

Igen. Így voltam a jelenlegi párommal is, hogy nem tetszett külsőre, de a személyisége nagyon megfogott, ahogy egyre jobban megismertük egymást. Már három éve vagyunk együtt és minden rendben azóta is.

20/L

2015. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Én fürdőben dolgozok és napi szinten látok nőket smink nélkül bikiniben és férfiakat egy szál gatyában. Magabiztosan állíthatom, hogy a nők mindig jobban néznek ki szinte, mint a társuk.
2015. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
28%
ha nincs meg a vonzalom, nem
2015. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
27%
igen! nem minden a külső nem vagyok nő hogy listát írjak hogy milyen legyen a párom!
2015. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Mumusan ***** válasza:
0%
Nem.
2015. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
38%

#4


Ja, gondolom összejönnél olyannal, akire nem áll fel... Jó kapcsolat lenne :D

2015. jún. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!