Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek nem jó érzés a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek nem jó érzés a szex, vagy miért nem szeretik csinálni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 21. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Jó érzés az, ha a partner nem csak magával törődik, nem csak a saját élvezetére koncentrál.

De mivel a legtöbb pasiról ez nem mondható el, mert többségük rakat szar az ágyban, nem kéne csodálkozni, miért nem akar egy nő szexelni.

A nő nem úgy működik, mint a pasi, hogy feláll a fa$z, és bevágja, azt nyomja, míg el nem megy. De erre sokak intelligenciája nem terjed ki, hogy fel is fogja.

2016. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Max veled nem szeretik.Amúgy meg nagyon jó érzés,megfelelő partnerrel.
2016. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondott neked ilyen baromságot?:D Isteni érzés nekünk is.De tény,hogy sok múlik a partneren.
2016. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Scav ***** válasza:
100%

A nők többsége szereti a szexet. De egyrészt ehhez olyan partner kell, aki odafigyel a nő igényeire a z ágyban és nem csak magával törődik.

Másrészt a nőknek (általában) kell egy kis érzelmi kötődés is, nehezebben bíznak meg, vetkőznek le, oldódnak fel egy idegen előtt. Ahhoz, hogy elengedje magát, biztonságban kell éreznie magát a partnere mellett.

Ezért sokkal kevesebb nő kapható alkalmi szexre, mint férfi. Nézd meg bármelyik szexpartner kereső oldalt, vagy facebook csoportot. Elenyésző a nők száma a férfiakhoz képest.

2016. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Az elsonek szep a szegenysegi bizonyitvanya!


Valoszinuleg inkabb o a "rakat szar az agyban". Mondjuk, akivel nem josztok ki, azzal a szex nem is lesz jo. Meg kell ertenetek egymast.


A nok legalabb annyira szeretik es kivanjak a szexet, mint a ferfiak. Persze eljatszak a hattyuk halalat, hogy ez nekik aldozat. Csak azert, mert meg alamikor divat volt igy nevelni a lanyokat. Mert kulonben terjednenek a nemi betegsegek es szuletnenek a gyerekek. Persze a nonek szuksege van egy stabil kapcsolatra a gyermekneveleshez es a kenyelmes elethez. Tehat a szemermesseguk vedik oket.


Persze egy no belehalna, ha egyenesnek kellene lennie. Kell nekik az izgalom ,az uj varazsa. Gyakorlatilag el kell tekerni a fejuket es azt mondani, hogy ok minden versenytarsuknal jobbak. Szo szerint nyalj neki es ugy fog kufircolni, mint a nyul.

2016. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

5-ös: Szia!

Nekem kicsit fura, hogy szerinted ismerjük egymást, én nem emlékszem rád, túl mély nyomot nem hagyhattál bennem ezek szerint, jelentéktelen lény lehetsz.


Amúgy nem személyeskedtem, akinek nem inge, nem veszi magára...

Soha senkit nem hagytam még "úgy". Előfordult pár olyan alkalmi, ahol nem szándékoztak kielégíteni, vagy épp felizgatni sem tudtak. Na velük többet nem találkoztam, bár ők szerettek volna.

Ellenben kapcsolatban sose volt ilyen probléma. Most sincs. Panasz nem volt, sokan visszasírták az együtt töltött éjszakákat.


De nézz szét a kérdések között.

"A barátom elvárja, hogy le$zopjam, de ő nem csinál semmit. Mit tegyek?"


"A párom miután elélvez, befordul a fal felé és alszik. Mit tegyek?"


"A pasim szerint a nő dolga kielégíteni a pasit, de ezt nem kell viszonozni." (Nem szó szerint talán, de volt ilyen kérdés is.)


Halom ilyen és hasonló. Az ilyen nőktől verem a fejem a falba, az is igaz, de attól még siralmas a helyzet...

2016. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

#6: Viszlat!


Ugy latom a mod nem akar torolni ,akkor vissza irok ebben a hangnemben!


Nem szemelyeskedni akarok, de te egy sekelyes patkany vagy. Nem alkalmilag kellene tometned magad, hanem egy rendes kapcsolatot talanod. Mar benne lehetsz a korban es mivel konnyu voltal, eldobtak.

Mert nem hagytal egy maradando emlket senkiben sem. Egy konnyu huzat voltal es kesz.

Akkor mit pattogsz?


Amúgy nem személyeskedtem, akinek nem inge, nem veszi magára...


Ezt a noi aldozatot hagyjuk. Ez egy kamu duma. Hogy lehet az, hogy en egy jo kapcsolatban oda tudok figyelni a paromra? Lehet, hogy azert vagyok boldog es nem altalanositok minden no, hogy ilyenolyanamolyanszemet. Talaltal egy par peldat a rosszra. Gratulalok! En is tudok sok peldat a nagyon jora. Altalaban azok boldogok es nem itt sirnak, mint te. Te gyulolkosz.


Te is elvezned a szexet, ha lenne kivel. Nem vagy kivetel. Raadasul a nonek is kell a ferfi, ugy ahogy a ferfinek a no. Oszinten kivanom, hogy abbol a godorbol amiben most vagy egy nap kimassz.

2016. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megint találgatsz, és megint mellé...

Kiszálltam (igen, én!) egy többéves élettársi kapcsolatból évekkel ezelőtt (nem a szexxel volt gond, az teljesen rendben volt), azután volt pár alkalmi. Ezek nem dobhattak el, mivel nem is terveztem velük többre, nem akartam kapcsolatot. Közrejátszik, hogy elsőre feloldódni nem könnyű, érzelmek, bizalom nélkül én nem tudtam igazán élvezni ezeket (azokat se, akik fizikálisan kielégítettek.) Selejtes patkánynak nevezni, mikor $zart se tudsz, szánalmas vagy...

28 leszek, a második gyerekemet várom, innen következik, hogy van mellettem valaki. Ha szar lenne az ágyban, nyilván nem élnék vele együtt, nemhogy gyereket vállalni.

2016. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*sekélyes.... bocsika
2016. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Latom, hogy bajaid vannak abbol, amiket irsz. A gyulolkodessel probalod enyhiteni a szenvedesed.

Ez tenymegallapitas.


Sok sikert ahhoz, hogy talalj valakit, akit erdekelsz majd.

2016. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!