Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni az ellen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az ellen az érzés ellen, hogy nem elég jó valaki a szép, csinos nőknek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, de fullos pasi sem, és vagány, rossz fiús személyiségem sincsen. Összegezve tehát sem külsőleg, sem belsőleg nem tudom a vonzó nők figyelmét felkelteni.


Szabadulni akarok attól, hogy szépség alapján tetszik meg egy nő nekem.

Jártam már többször együtt megalkuvásból olyan nővel, aki nem igazán vonzott engem, rosszabb volt mint egyedül. Ebből kifolyólag az "add lejjebb" tanács nekem nem vált be.



2016. ápr. 7. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit. Degarelix esetleg.


"A degarelix nevű gyógyszer drámaian csökkenti a férfiak nemi hormonszintjét, nagyjából egy serdülőkor előtti fiú szintjére"

2016. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen és ehhez hasonló kérdéseket kiírni a gyakorira. Az mindig segít.
2016. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A külsőn és a személyiségen is sokat lehet fejleszteni. Stílusos öltözködés, sport, önsegítő könyvek.
2016. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekelt soha a pasik külseje, sőt a hétköznapi pasik jöttek be mindig is. Beszélgessünk :)
2016. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi van, ha valakit nem érdekel a "stílusos öltözködés"? (Mert pl. utánzásnak tartja, nem érdeklik a külsőségek vagy akármilyen más okból)
2016. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt akarom megtalálni, aki nekem van teremtve. Nem másoknak megfelelni. A pakliban benne van, hogy senki ilyen nincs. Ez sem gond (persze, nem is bontok pezsgőt, ha így lesz).
2016. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!