Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar velem szeretkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem szeretkezni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Tudom elsőre nagyon gázul hangzik a kérdés, de én ettól még nagyon szeretem s ezen kívül nincs is problémánk. Nem is létfontosságú a szex de már nagyon hiányzik a teste. Abban biztos vagyok hogy nem csal meg. (ezt kár is feszegetni) Azt mondja nincs különösebb indok, ne is keressem a miértjét. Engem nagyon érdekel pedig, mert úgy talán megérteném, hogy most miért van ez, talán könnyebben is elfogadnám. Korábban hetente legalább egyszer szeretkeztünk, most egy hónap alatt egyszer. Engem ez fusztrál, mikor próbálkoznék arra terelni a dolgokat egy ideig hagyja azt hogy csókoljam simogassam utána mikor mélyülnék leállít. Próbáltam azt hogy hosszabban vezetem fel a dolgot leállított. Azt kérdezi, miért kell folyton szeretkeznünk, igaz hogy bepróbálkozok sokszor, de mikor mondja, hogy nem szeretné akk hátrább vonulok az agarakkal.

Ha meg éppen bele untam abba, hogy folyton nemet mond és megmondom, hogy nincs kedvem próbálkozni sem bevágja a durcit és azt mondja hogy ő engem mindig megsért meg ilyenek... Volt pár vitánk amit helyek közzel megoldottunk azt mondta (és ugye mivel ez egy párkapcsolat elvárható az őszinteség), hogy azokkal nincs gond egyszerűen nem szeretné és kész, viszont azt élvezi ha intenzíven csókolom harapdálom, simogatom stb... de mikor azt mondja hogy nem szeretne többet akkor őszintén kinek van kedve folytatni? Gondolkodtam azon, hogy talán a munkája miatt lenne feszült de akkor elmondhatná tudja nekem bármit elmondhat. Egy szó mint száz az a lényeg ő nem szeretné én szeretném. Rájönni magamtól nem tudtam mi van ő sem tudja vagy nem mondja (én elhiszem neki hogy ő sem tudja). Abban maradtunk hanyagoljuk a témát mert csak vitázni tudnánk céltalanul. De szerintetek mi lehet az oka a fentebb leírtaknak? Hogyan kéne kezelnem a helyzetet? Mi lehet a megoldás? (a türelmen kívül, aminek már lassan a végén járok mert fusztrál a helyzet)



2016. máj. 21. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy ôszinte beszélgetéssel. Vesd fel neki hogy téged ez zavar, mondd el neki beszéljétek meg. A leírtak alapján felnőttek vagytok és értelmesek hogy megbeszéljetek egy ilyen problémát. Amugy sok oka lehet: libidó csökkenés, depresszios, valami fertőzése van, vagy csak egyszerűen nem kiván.

Bár szerintem a heti egy is nagyon kevés, nem tudom hány évesek vagytok, de a nők jobban szokták kívánni a szexet.

2016. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni róla, kb egy hete mindig felhozom ha találkozunk, a vége mindig az hogy ő nem tudja miért nem akarja. Ma már kajak elegem lett a vitából mert nem szeretek vele mákba lenni, inkább hagytam is.. Hiába gondolkozom nem tudom kideríteni, ha felhozom akkor meg azt mondja nem tudja és különben is minek kell indok mindenre. Pedig én csak tudni akarom mit változtassak vagy mire figyrljek. Már mindent felvetettem volt is sértődés rendesen de ha nem kérdezem nem lehetek biztos semmiben.
2016. máj. 21. 23:40
 3/16 anonim ***** válasza:
találkoztok? milyen sürün? milyen messze laktok egymástol? hány évesek vagytok? vagy Depressziós de az nem csak ezen a téren tünne fel vagy csak félre ismerted és megcsal! miota vagytok együtt? miota nem akar semmit tőled? és miért nem hajlando elmondani hogy miért? ez beteges! vagy megcsal vagy leszbi vagy Depressziós Én más lehetséges okot nemigen látok már csak amiatt se hogy nem hajlando meg beszélni és meg sértődik! akkor csinálják ezt ha vaj van a fülük mögött mert egy jó hisztivel mindent meg tudnak oldani! arra jó lennél hogy kinyald de a f..kad nem teheted bele? szerintem dobd ki és keress mást! 21/f
2016. máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! hasonló cipőben járunk a barátommal, ahol szintén én, vagyis a lány nem akar szeretkezni. őt is zavarja, de kevésbé lehet vele ezekről beszélni. nálam egy elég erős libidócsökkenés miatt van az, hogy nem kívánom a szexet. ha gondolod írj privátban, itt nem fejteném ki bővebben. 21L
2016. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem nem csak addig engedi míg simogatom csókolom stb... De ha elkezdeném öltöztetni szól hogy nem kéne mert úgysem lesz semmi...
2016. máj. 22. 00:05
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként tizes éveink végén huszas éveink elején járunk és lasssan másfél éve vagyunk együtt.
2016. máj. 22. 00:06
 7/16 A kérdező kommentje:
Heti 4-5 alkalommal találkozunk közel lakunk egymáshoz de a munka meg egyéb miatt nem lehet minden nap.
2016. máj. 22. 00:08
 8/16 anonim ***** válasza:
Kicsi libidója van,vagy szeret,de biológiailag nem izgatod fel igazán.Esetleg túl gátlásos,vagy valami régebbi traumája volt.
2016. máj. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt mondja szereti, de mostanában nem kívánja, a gátlásaival tisztában vagyok és szépen felépítettük mit szabad mit nem (én ezt tiszteletben is tartom hisz fontos a kölcsönös tisztelet). Olvastam egy másik kérdésnél hogy a fogamzásgátlótól is lehet libidó csökkenése ilyenkor mit csináljak?
2016. máj. 22. 00:42
 10/16 anonim ***** válasza:
29%

Nem ennyire durván, de megéltem ezt éveken át és több nő mellett is. Egyet tudok ajánlani: menekülj! Szedd a sátorfádat és keress egy másik nőt! Komolyan. Csak az idődet pocsékolod vele. Amúgy simán lehet, hogy van másvalaki is a képben. Ha ezért otthagyod és valójában valami olyan oka van a dolognak, ami kezelhető lenne, akkor biztos, hogy próbálkozni, hogy visszaszerezzen és belátja, hogy talán hülyeség volt így kezelnie az egészet.

Amúgy meg elég nagy önzőség, hogy azt elvárja, hogy te kényeztesd, aztán vége. Még ha nem is vágyik a behatolásra (ennek lehetnek testi okai), akkor is még tudja használni a kezét, száját, mellét.

2016. máj. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!