Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar velem szeretkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem szeretkezni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Tudom elsőre nagyon gázul hangzik a kérdés, de én ettól még nagyon szeretem s ezen kívül nincs is problémánk. Nem is létfontosságú a szex de már nagyon hiányzik a teste. Abban biztos vagyok hogy nem csal meg. (ezt kár is feszegetni) Azt mondja nincs különösebb indok, ne is keressem a miértjét. Engem nagyon érdekel pedig, mert úgy talán megérteném, hogy most miért van ez, talán könnyebben is elfogadnám. Korábban hetente legalább egyszer szeretkeztünk, most egy hónap alatt egyszer. Engem ez fusztrál, mikor próbálkoznék arra terelni a dolgokat egy ideig hagyja azt hogy csókoljam simogassam utána mikor mélyülnék leállít. Próbáltam azt hogy hosszabban vezetem fel a dolgot leállított. Azt kérdezi, miért kell folyton szeretkeznünk, igaz hogy bepróbálkozok sokszor, de mikor mondja, hogy nem szeretné akk hátrább vonulok az agarakkal.

Ha meg éppen bele untam abba, hogy folyton nemet mond és megmondom, hogy nincs kedvem próbálkozni sem bevágja a durcit és azt mondja hogy ő engem mindig megsért meg ilyenek... Volt pár vitánk amit helyek közzel megoldottunk azt mondta (és ugye mivel ez egy párkapcsolat elvárható az őszinteség), hogy azokkal nincs gond egyszerűen nem szeretné és kész, viszont azt élvezi ha intenzíven csókolom harapdálom, simogatom stb... de mikor azt mondja hogy nem szeretne többet akkor őszintén kinek van kedve folytatni? Gondolkodtam azon, hogy talán a munkája miatt lenne feszült de akkor elmondhatná tudja nekem bármit elmondhat. Egy szó mint száz az a lényeg ő nem szeretné én szeretném. Rájönni magamtól nem tudtam mi van ő sem tudja vagy nem mondja (én elhiszem neki hogy ő sem tudja). Abban maradtunk hanyagoljuk a témát mert csak vitázni tudnánk céltalanul. De szerintetek mi lehet az oka a fentebb leírtaknak? Hogyan kéne kezelnem a helyzetet? Mi lehet a megoldás? (a türelmen kívül, aminek már lassan a végén járok mert fusztrál a helyzet)



2016. máj. 21. 22:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát én már nem tudom mit képzeljek. Am abban teljesen biztos vagyok nem csal meg azt tudnám. Nagyon szeretem nem szakítanék vele soha ilyen miatt. Remélem megoldódik a dolog adok neki még időt addig marad Marok Marcsi. Igazából nagyon gyanakvom a fogamzásgátló tabletta miati libidó csökkenésre (7 hónapja szedi) hisz előtte szerette, igényelte, kérte. Meg volt 1-2 húzósab vitánk is. Most kicsit nem feszegetem a témát mert mára elég volt nekem is neki is a vita. Bár én attól fusztrált maradok de viszonylag jól kezelem. Talán 1-2 hét múlva visszatérek a dologra hátha addig változik a helyzet.
2016. máj. 22. 01:49
 12/16 anonim ***** válasza:

Ezt így elolvasva tuti,hogy a tabletta.

Másik lehetőség,hogy régen csak megjátszotta magát,de szerintem inkább amit az előbb írtam.

2016. máj. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Reménykedek benne hogy csak a tabletta. Olvastam (mostmár) sok helyen hogy akármikor kialakulhat és hirtelen okoz változást.
2016. máj. 22. 03:39
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy megjátszotta volna magát mert mint mondtam igénye volt rá és kérte is ha esetleg én nem ajánlkoztam volna elég hamar. De kb egy hónapja egyáltalán nem akarja.



Gondolkozom rajta hogy én nem vagyok elég gyengéd vagy nem fordítok rá elég időt, hogy kényesztessem. Bár próbáltam az utóbbi időben elhúzni a felvezetést. Csak ugye eléggé lelomboz mikor azt mondja hogy nem szeretné.

2016. máj. 22. 03:47
 15/16 anonim ***** válasza:

Pedig jó eséllyel más dugja.

Ha annyira nem tisztel meg, hogy normális okot mondjon akkor ideje váltani.

2016. máj. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehet nem működik köztetek a kémia,hogy szokták mondani.Ettől még szerethet,de a kapcsolat kielégítő szex nélkül előbb utóbb véget ér rendszerint.Mondjuk egyénenként eltérőek a szexuális igények,egyeseknek alacsonyabb a libidója,mint másoknak.Pszichikai,vagy hormonális okok is állhatnak a háttérben szvsz.
2016. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!