Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vessem fel a dolgot?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vessem fel a dolgot? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Blendr-n elkezdtem beszélgetni egy lánnyal. Már picit mélyebb, intimebb téma is kezdett előkerülni.

Én szeretnék vele könnyed, alkalmi kapcsolatot, aztán ha úgy alakul akár komolyabbat is. (Amúgy még szűz vagyok.) Szerintetek hogyan vessem fel neki ezt a dolgot? Milyen kérdéseket tegyek fel neki / hogy vezrssem fel a dolgot? :$

Előre is köszi a válaszokat!

18/f (a lány 20 éves)



2016. máj. 22. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Na, már most látom, hogy ez egy sikertörténet lesz.
2016. máj. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 October15 ***** válasza:
69%
Blndr? Az meg mi a vér. Minek neked a könnyed alkalmi kapcsolat?:D Megérteném, hogy ha vmi közöd is lenne a témához de mint mondottad nincs. Ne szarakodj már pls.. ha szimpatikus a csaj + be is jön neked akkor hadd abba a "blndr"-en történő irkálást is fussatok össze aztán csókolom.
2016. máj. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Hívjatok meg az esküvőre!
2016. máj. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdezd meg tőle, hogy szűz-e még! Ha igen, akkor ajánld fel szolgálataidat, ha nem akkor kérd meg, hogy vegye el a szüzességed!

Azt ne csodálkozz, hogyha kapsz tőle egy pofont!

2016. máj. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 October15 ***** válasza:
100%
Hmm 34%, nincs ezzel gond de: Tényleg ennyire fosik mindenki a személyes találkozástól vagy csak rajtam kívül már mindenki beszopódott a facebookba és társaiba? [pü-ben kiderült közben, hogy a kérdező már kért "személyes meghallgatást" :D gondolom nem para ha ezt így szolidan közlöm itten. Szóval 64%-otokkal ellentétben legalább nem teljesen életképtelen.
2016. máj. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 October15 ***** válasza:
100%
Meg tud is gépelni.. nem úgy mint én: 66%*
2016. máj. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Első és második: sírok a röhögéstől. :D Jó kezdete a mai napnak! XDD
2016. máj. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fuss vele össze személyesen. Ha szimpik lesztek egymásnak és össze is jöttök akkor szépen őszíntén mond el neki hogy még nem voltál a málnásban.
2016. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Sikerült végül? Ha igen, hogy?
2016. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!