Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találtam egy merevedést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy merevedést erősítő tablettát a páromnál. Szerintetek beszéljem meg vele a dolgot?

Figyelt kérdés
vagy ez olyan férfi dolog és csak kellemetlen helyzetbe hoznám?

2016. ápr. 28. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
gondolom nemigen kiván már.rásegit.
2016. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg, de ne számonkérően. Többek között azért szedi, hogy neked jó legyen.
2016. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem kérdőre vonni szeretném, csak azt hiszem ez mindkettőnkre tartozik. és bár nem vagyok jártas a témában, egészségtelennek is gondolom az ilyesmit. talán jobb lenne kevesebbet szexelni de gyógyszer nélkül. de lehet hogy csak olyan "mindenlébenkanál" nőszemély vagyok és ő jobban tudja mit csinál.

a hülye válaszoktól és üzenetektől kíméljetek légy szíves

2016. ápr. 28. 11:40
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
ha nem tetszenek az igaz válaszok és üzenetek,ne irj ki kérdést,old meg magad.
2016. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem az volt a kérdésem hogy miért szedi hanem hogy beszéljek-e róla erről? gond van a szövegértelmezéssel?
2016. ápr. 28. 11:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, beszélhetsz róla.Ez nem azt jelenti, hogy nem kíván.Például van aki azért vesz be ilyet, mert tovább tart az aktus.
2016. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az okot kell megszüntetni hogy ne kelljen szednie,ugyanis biztos van oka.
2016. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlenül kell vele beszélned erről. lehet, hogy mostanában túlságosan sok a stressz az életében, és az kihat a nemi aktivitására, merevedésére. ehhez lehet, hogy csak placeboként bevesz belőle kicsit, és ez önbizalmat ad neki :-)

amíg érzed, hogy szeret, és kíván, -akár kicsit ennek a segítségével- addig szerintem nincs sok okod beszélni vele erről. vagy max az előbb leírtak fényében felvetni, hogy mostanában stresszesebb esetleg?

2016. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem biztos ,hogy van oka, mármint hogy van problémája.


Egyszer egy házibuliban ismerősökkel feljött eza téma, kiderült ,hogy többen is vannak akik kipróbálták ,néha használják. egyikük sem küzd merevedési gondokkal, viszont arról számoltak be hogy így is olyan pluszt ad a dolog hogy megéri. Vagyis a keménynél is keményebb, még több élvezet, még több menet stb...


Amúgy nyilván nem váletlen árulják neten is feketén, tömegesen. Ami bizonyos problémák esetén gyógyszer másoknak, addig van aki csak az élvezet növelése miatt használja néha.

2016. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj vele nyugodtan, ha érdekel a téma. Egy normális pasi fogja tudni kezelni a helyzetet és nem érzi majd úgy hogy beletaposol a lelkébe egy kíváncsi kérdéssel.

Mellesleg örülj neki, hogy bevállalós és nem unalmas.

2016. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!