Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a Push...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Push uppos melltartóról? Fiúk/Lányok?

Figyelt kérdés

Szerintetek gáz, ha egy kismellű lány ilyet vesz fel és ebben ismerkedik?

Ért már titeket meglepetés hogy levettétek a lányról és csalódás ért titeket?

Miért verik át ezzel a kis mellű lányok a fiúkat hogy ha lekerül csak ők fognak égni, (arra a melltartóra gondolok ami 1-2számmal megnagyobbítja a méretét nem arra amiben egy vékony szivacs van hogy tartást adjon neki)



2016. máj. 22. 09:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha így ismerkedne, és lekerülne, lehet, hogy csalódnék, bár nekem a kis mell is tetszik. Ha már láttam a leányzót meztelenül, és tudom, hogy mije van, akkor kifejezetten tetszene :)
2016. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem tartom cikinek, mindenki maga dönti el mit hord. 18/F
2016. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hordjon ilyet a nő/lány, habár megértem az okát h miért veszi fel, de előnytelennek találom.

Mert szerintem nem azert hordjak h atverjék a pasikat, hanem mert szegyellik h kicsi van nekik. A kicsi mell is nagyon szexi tud lenni.

2016. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A fiúk döntő része nem egészen hülye, tudja, vagy legalább is sejti, hogy a "tartozékok" nélküli csaj másképp fest. A probléma inkább a lánnyal van, mert fél az igazi énjét nyújtani és ez ronthat a kapcsolaton.


Ha igazi mély vonzódás alakult ki, akkor a mell mérete érdektelen.

2016. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Persze, nekem sem a kis mellel van a bajom hanem hogy a 14-18éves kismellű lányok 90%a azt hord és nem értem miért hisz egyszer ugy is leveszi a fiú El kellene fogadni magukat olyannak amilyenek vagy ha annyira zavarja őket akkor csináltassák meg szilikonnal de nagyobbnak beállitani felesleges szerintem.
2016. máj. 22. 10:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez is egyfajta kozmetikum.
2016. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igazabol szerintem nem is kifejezetten a fiuk miatt hordják hanem akar mas lanyok miatt. Mert eleg nagy a rivalizálás is . Meg persze maguk miatt. Szerintem viszont eszméletlen kényelmetlen , de hála a jo egnek nekem erte nincs szükségem :)16L
2016. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy bizonyos lányokat zavar, hogy kis mellük van, de ezzel önmagukat is becsapják. Önámítás helyett inkább elkéne fogadniuk önmagukat (ami tudom, nehéz). Szerintem is inkább a többi lány miatt hordanak ilyen melltartóak, hiszen legtöbbször a lányok sokkal kritikusabbak egymással.

Nekem kis mellem van, de engem nem zavar, sőt szeretem, és nem is hordok push up-os vagy szivacsos (amiben kb. akkora a szivacs, mint a mellem típusúak) melltartót. Egy azért, mert én nem akarok nagyobb melleket, kettő azért, mert borzasztóan feszélyezne, és azt gondolnám, hogy mindenki észreveszi. Szóval ezért nem is hordok. Csak az a baj, hogy nagyon kevés most már az olyan melltartó, amiben csak egy vékony kis szivacs van, úgyhogy elég kevés a választék.

15/L

2016. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
En is neha hordok push uppot es olyankor sokkal jobban erzem magam mivel kicsi melleim vannak:) de mindenkinel mas:)
2016. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a push uppos melltartót. Aki ismer tudja milyen mellem van, egyáltalán kit akarok becsapni? Szerintem nagyon ciki ha a nő leveszi, a pasi meg nagyobbra számított. :D 18L
2016. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!