Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sport melltartóról push...

Sport melltartóról push up-ra! Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Mostanig csak sportmelltartót hordtam, mert eléggé kicsik a melleim. Mindenki igy szokota meg a kinézetemet is. És most vettem egy push up melltartót, a mérete 70/A és jó rám, de viszont amikor felveszem már saját magamnak furcsa vagyok.Szerintetek hogy tudnám elkezdeni hordani hogy számomra, és mások számára se legyen olyan hirtelen szembetűnő a változás. Amugy a tükörben nem olyan furcsa, csak igy felülnézetből (És azért vettem ilyen mert nálunk falun sehol nem találtam ilyen kicsi méretbe nem push upposat sajnos) És már ugy érzem hogy ideje lenne elkezdjek hordani végre normális melltartókat, mint a barátnőim, meg az osztálytársak.És pl az olyan csipkehátú blúzokhoz mégsem vehetem fel a sportmelltartókat.

2015. febr. 25. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd megszokod. Mivel még hűvös van, egyelőre vastagabb pulcsikkal vedd fel, abban kevésbé látszik. Aztán tavasszal már megszokott lesz rajtad, mire lejjebb vetkőzik az ember. :)
2015. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha valaki szóvá teszi és magyarázkodni akarsz, akkor megmondod, hogy nőtt a melled, ezért rendes melltartót vettél, a sportmelltartó köztudottan leszorít.

Különben sincs senkinek köze hozzá. :)

Másik megoldás hogy vegyél először egy kevésbé szivacsosat, ha ez nagyon az, és vedd fel párszor azt.

2015. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!