Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mi a véleményetek arról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek arról a lányról, aki csak szexre vágyik?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon bejön, de csak szexuálisan vonzódom hozzá... Iszonyatosan kívánom, nagyon szeretnék lefeküdni vele. Jelenleg szingli vagyok, és ezen nem is akarok változtatni, jó ez így. Viszont nekem is vannak szükségleteim, és hát ez a srác..... Én is bejövök neki, ezt már többször is közölte velem, néha szoktunk dumálni, többször szexcseteltünk is, ami iszonyatosan izgató volt. Nyilván ő is le akar feküdni velem, és a viselkedéséből azt vettem ki, hogy ő sem akar komolyat, de nem mertem erre rákérdezni. A kérdésem az volna, hogy szerintetek elítélne, ha csak szexet akarnék? Vagy ezután már lenézne, és nem lehetnénk jóban? Én arra gondoltam, hogy néha találkoznék vele, de csak laza sörözgetés és persze jó sok szex lenne terítéken, semmi több... Fiúk/férfiak véleményét várom sok szeretettel!!!!! :)

2016. máj. 22. 20:31
1 2
 1/18 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Nem ismerem a srácot. Te pedig azt csinálsz, ami neked jól esik az a véleményem.:D
2016. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igaz, akkor úgy tenném fel a kérdést, hogy TI mit gondolnátok egy ilyen lányról? Vagy ha valaki nektek ajánlana fel ilyesmit... :P
2016. máj. 22. 20:33
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A válaszom ; Igen! lenne...
2016. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is ugyanazt akarja, ami te, akkor miért ítélne el??
2016. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom ezeket a kérdéseket komolyan venni, de lehet csak én gondolom így. Ahogy meglátok itt egy ilyet az jut eszembe róla, hogy vagy valami bűnronda írja ki aki figyelemre vágyik és kb még férfival sem volt, vagy a számítógépe fényében nevelkedett és egyetlen öröme az, ha kiír valami hűű szerintetek gáz, ha én csak szexelni akarok? Ennél már csak az lenne überebb ha azt írtad volna vele, hogy te csak szopni akarnád mert az elégíti ki a torkodban létrejött g pontot.
2016. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Én kiélvezném a hejzetet,és maximállisan diszkréten kezelném
2016. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%
Imadnalak Cica. De tenyleg. Megtennek neled mindent te meg a vegen mindig lenyelned. Csodasak lennenk, igaz hogy csak egy luknak tekintenelek, de kedves lennek veled.
2016. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Semmi baj, ha szerinted gáz a kérdés :D Nyilván nem a legértelmesebb dolog, de hova máshova írhatnám ki, ha nem ide????? :DDDD Egyébként köszi a feltételezést, hogy bűnronda vagyok! :'DDDDDDDD azért írtam ki, mert ilyesmit még nem csináltam, eddig csak komoly kapcsolataim voltak
2016. máj. 22. 20:43
 9/18 A kérdező kommentje:
az utolsótól megkaptam a választ :'DDD na pont ilyesmit szeretnék elkerülni, hogy egy lyuknak tekintsenek...
2016. máj. 22. 20:44
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ilyen csajt keresek. :D

Na de tényleg, semmi elítélendő nincs ebben. Lányoknak is vannak igényeik és a fiúknak is, ha más nincs, akkor ezt ki kell használni. Ez teljesen természetes. =))

2016. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!