Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mindig a bagós lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a bagós lányok tetszenek meg? Titeket zavar, ha egy lány cigizik?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy minden szép lány cigizik, mert rengeteg szép lány nem, de sokan meg igen.

De én meg vagyok olyan szerencsétlen, hogy pont az a 2 lány, akibe belezúgtam eddig kb. bagós volt, a szaga is irritál, csípi a szemem, szóval én NAGYON rühellem a cigit, genetikám ilyen vagy nem tudom, de nem tudom, hogy lehet azt a szart szívni. Nektek mi a véleményetek? Elnéznétek? (nyilván nem a dohányosok)

Az ilyen lányok szerintem kimondatlanul is jobban örülnek, ha már a pasi is cigizik.

AZt meg nem várom el, hogy miattam tegye le. Akkor meg idegbeteg lesz mellettem, hogy nem gyújthat rá.



2016. máj. 22. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nehéz a dolog, ha az egyik fél cigizk, másik nem! Én se nagyon tolerálom! pedig az én párom is cigizik!
2016. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen...emberként nem lenne bajom az illetővel, de hogy nem akarnék tőle semmit, az biztos
2016. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennek bagos csajjal. Szeretek nyalni es a cigotol a csajnak nem lesz olyan jo ize mint akik nem bagoznak. En is utalom a cigit.
2016. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna ha a barátnőm dohányozna. Volt is rá régen példa,de előttem nem szívta a cigit,mert tudja hogy nem szeretem. Persze ez számomra nem lenne döntő tényező,nyilván akkor is összejönnék vele ha dohányzik,mert lehet minden más tökéletes számomra.Nehéz kérdés ez,mert ha esetleg leakarnád szoktatni a cigarettáról,akkor azt érezné hogy nem fogadod el őt olyannak amilyen valójában.

Te tudod mennyire irritálna téged,ha nagyon zavar keress olyan lányt aki nem dohányzik.

2016. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Azért van aki 1-2 szálat elszív egy nap vagy party dohányos, és van aki gyárkémény módjára 0.5-1 doboz cigit elszív egy nap. Na az undorító kategória már a mérsékeltebb dohányosok számára is.

Meg ez ami most divat, hogy nincs lóvé cigire és töltik, ez annyira szánalmas. :D Ezt nevezik függőségnek már.

2016. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar. Mindegy, hogy mit csinál, fogmosás, szájpray, szájvíz, én megérzem rajta. Nekem nem kellemes!
2016. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jönnék össze senkivel, aki cigizik. Meglátok egy lányt az utcán, aki jól néz ki, és esetleg még az is felmerül bennem, hogy nem a tipikus korszellem szerint nevelték, esetleg még az apja is normális volt hozzá... tehát kezdek reménykedni, majd meglátom hogy cigi van a kezében. Onnantól kezdve minden további gondolatnak vége szakad vele kapcsolatban.
2016. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lina93 ***** válasza:
0%

Én dohányzom, párom nem.

Elején közöltem vele, hogy ha nagyon zavarja, akkor bele se kezdjünk, mert nem vagyok képes letenni senki miatt sem.

Elfogadta és szoktam figyelni a reakcióját, ha rágyújtok, de semmi, tök jól kezeli.

Neki ment,néha megkérdezem zavarja-e, akkor annyit mond, hogy nem, csak megkér arra, hogy szex előtt ne csináljam. Ezt pedig tiszteletben tartom és tök jól elvagyunk, sosincs ebből probléma köztünk.

2016. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én imádom valamiért az ilyen nőket, pedig egyáltalán nem dohányzok...
2016. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor ebbe bele kell törődnöd, hogy ilyen lányokkal nem jössz össze, bármennyire is tetszenek. Dohányosként mondom, hogy teljesen megértem, ha ez valakit zavar. Te sem fogod megszeretni, ő pedig nem fog leszokni róla. Keress olyan lányt, aki nem dohányzik, nagyon sokan vannak. Én szerencsés vagyok, férjem nem dohányzik. Nem rajong azért, hogy én cigizem, de elfogadta. Én amennyire tudom, megóvom a szagtól, pl. beltérben sosem gyújtok rá, kültérben úgy állok, hogy a füst ne szálljon rá, minden cigi után kezet mosok, rágózok, este fogmosás után 2x is szájvizezek, és sosem dohányzom reggel még alvó ruhában, hogy este az ágyba se vigyem be a szagot. Ő elfogadta, de megértem, ha te nem tolerálod ezt a párodban.
2016. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!