Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mindig a bagós lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a bagós lányok tetszenek meg? Titeket zavar, ha egy lány cigizik?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy minden szép lány cigizik, mert rengeteg szép lány nem, de sokan meg igen.

De én meg vagyok olyan szerencsétlen, hogy pont az a 2 lány, akibe belezúgtam eddig kb. bagós volt, a szaga is irritál, csípi a szemem, szóval én NAGYON rühellem a cigit, genetikám ilyen vagy nem tudom, de nem tudom, hogy lehet azt a szart szívni. Nektek mi a véleményetek? Elnéznétek? (nyilván nem a dohányosok)

Az ilyen lányok szerintem kimondatlanul is jobban örülnek, ha már a pasi is cigizik.

AZt meg nem várom el, hogy miattam tegye le. Akkor meg idegbeteg lesz mellettem, hogy nem gyújthat rá.



2016. máj. 22. 21:28
1 2
 11/12 kivancsifancsii ***** válasza:
Valamiért kicsit engem ks vonzanak a cigiző csajok, pedig én is utálom a cigit. 16/f
2016. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
engem eléggé zavar, és nálam kapcsolatban kizáró ok a dohányzás,mert egyszerűen nem tudok vonzódni egy dohányzó lányhoz...24F
2016. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!