Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan bírhatnám tovább az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírhatnám tovább az ágyban?

Figyelt kérdés
Önkielégítést 20 percig szoktam húzni, de barátnőmmel kb. 5perc utàn elmegyek. Hogyan lehetne ezen javítani?
2016. máj. 22. 22:12
 1/7 Sztopa válasza:
Gyakorolj, majd jobb lesz, próbálj meg pózt váltani, lovaglást ajánlom.
2016. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha pózt váltunk akkor meg ő nem megy el az a baj. :(
2016. máj. 22. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Lux Elvira: Szexuálpszichológia c. könyv. Pár száz forintért megrendelheted. www.antikvarium.hu

Reklám vége.

2016. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha érzed, hogy mindjárt elmész, akkor csináljátok lassabban, vagy álljtok meg egy kis időre. Ezzel szerintem kellően lehet húzni az aktust. Barátommal is így szoktuk.
2016. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyenge képességű vagy. Ez együtt jár a kicsi maximum 16 centis péniszel.
2016. máj. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ennek mi köze a mèrethez?
2016. máj. 23. 06:07
 7/7 Deflohelp ***** válasza:

Próbáld Extra Safe gumióvszerben, az hatásosan tompítja az együttlét érzését és még a teherbeejtéstől is véd.

Másrészt van olyan kenőcs és pray is, ami késlelteti az ejakulációt. Igaz, jó néhány éve, de Németországban láttam Halbe Stunde feliratú sprayt, aminél legalább fél órát garantáltak.

Durvább módszer: akció közben gondolj sündisznóra, súrolókefére, trisóra ...

2016. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!